İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
(0216) 700 17 68 Acıbadem Sarayardı Caddesi No:44 Kadiköy İstanbul
Arama
Filters
Kapat
RSS

Blog

NEXX X.VILITUR ÇENEDEN AÇILIR KASK


NEXX X.Vilitur Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı

Nexx markasının 2019 yılı için çıkardığı çeneden açılır fiber kask modeli; Nexx X.Vilitur en yenilikçi kasklardan biri, çene açılır kasklarda yaşananan gürültü problemini çözmek için çift katlı fitil kullan X.viliturda aksiyon kamera bağlantısı yapab...

Neden Motoruma.com?

Neden Motoruma.com ???

Neden Motoruma.com?

Onlarca motosiklet aksesuarı ve ekipmanları mağazası varken neden motoruma.com sitesini ve mağazasını tercih etmeliyim?

İşte bu sorunun aslında birden fazla cevabı var ve sizlerle paylaşmak istiyoruz...

Motoruma.com olarak en başından beri ilkemiz “müşterilerimizin memnuniye...

Motoruma Ürün haberleri#1

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler2

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler3

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler5

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler6

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler7

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler8

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler10

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler11

Motosiklet haber bülteni yeni ürünler12

 

Önemli:Burada tavsiye edilen ürünlerin fiyatları, yayınlanma tarihinden itibaren 1 Hafta süre ile geçerlidir. motoruma.com ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

...
Furygan Felsefesi

furygan fabrikası resmi

Deri uzmanı olarak tanınan Furygan, kuruluşunun ilk dönemlerinde dahi üst düzey yarışçılara tulumlar üretti ve 15 yıldır David Segura tarafından yönetilen küçük bir Fransız aile şirketi olarak kalırken son yıllarda önemli bir marka olarak büyüdü. Yeni tekstil malzemelerini ve teknolojik üretim yön...

Motosiklet Montu Seçiminde Bütçe
Motosiklet Montu Seçiminde Bütçe

Motosiklet montları kasklardan sonra gelen en önemli sürüş ekipmanlarından biridir. Sürüş sırasında ki güvenliğimizin en büyük yardımcısı olan motosiklet montları vücudumuzun üst bölgesini ve hayati organlarımızın bir çoğunu koruyor. konfora yönelik özellikleri sayesinde sıradan br ceketin sağlayamacağı özellikler sadece motosiklet için tasarlanmış kıyafetlerde gizli.

Motosiklet almak İstiyorum. Peki hangi sürücü belgesine sahip olmam gerekiyor?
Motosiklet almak İstiyorum. Peki hangi sürücü belgesine sahip olmam gerekiyor?

Motosiklet almak istiyorum, hangi sürücü belgesini almam gerekiyor, yaşım hangi sürücü belgelerine yetiyor, sürücü belgelerinin limitleri kaç cc, kaç kw oluyor,  A1, A2 ve A sınıfı sürücü belgelerinin farkları nelerdir, tüm bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık ve kaleme aldık.

Spidi Motosiklet Montları ve Aksesuarları Hakkında Bilgilendirme

Motosiklet sürüşünden keyif almanızı sağlayan temel unsurlardan bir tanesi sürüş esnasında içinde bulunduğunuz hava şartından etkilenmemeniz ve kazalara karşı korunaklı olmanız olacaktır. Olumsuz hava şartlarından etkilendiğiniz ve güvenliğinizin tam olmadığı bir sürüşü gerçekleştirmek hem tehlikeli hem de sürüş keyfinden mahrum olmanıza dolayısıyla dikkatinizin dağılmasına yol açar.

Uzun Motosiklet Yolculuğu için Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Motosiklet ile uzun yola çıkmak, gerekli ekipmanlar bulundurulduğu zaman gayet keyifli bir deneyim yaşatmaktadır. Fakat her yolculuk için olduğu gibi motosiklet ile yapılan yolculuk için de bulundurulması gereken önemli ekipmanlar bulunmaktadır. Bu malzemeler; yolculuk esnasında motosiklet kullanımını kolaylaştıracak ve aksaklıkları çözmede kolaylık sağlayacak ekipmanlardır.

Japonların Efsanesi Arai Motosiklet Kaskları

Üç nesildir kuşak atlayan, günün gelişen teknolojisine ayak uyduran ve hala yeni tenolojileri belirleyen ARAI motosiklet kaskları.

Falco Motosiklet Bot ve Çizmelerinin Özellikleri

20 seneyi aşkın süredir motosiklet bot ve çizmeleri üreten Gianni Falco Srl, bu alandaki ustalığını ve teknik bilgisini ürettiği her modele yansıtıyor. D3O koruma sistemini kullanan ilk bot üreticisi olma özelliğine sahip olan Falco, güvenilir ve estetik botlar üreten lider markalardan biri olarak tanınıyor.