İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
(0216) 700 17 68 Acıbadem Sarayardı Caddesi No:44 Kadiköy İstanbul
Arama
Filters
Kapat

Furygan Felsefesi

furygan fabrikası resmi

Deri uzmanı olarak tanınan Furygan, kuruluşunun ilk dönemlerinde dahi üst düzey yarışçılara tulumlar üretti ve 15 yıldır David Segura tarafından yönetilen küçük bir Fransız aile şirketi olarak kalırken son yıllarda önemli bir marka olarak büyüdü. Yeni tekstil malzemelerini ve teknolojik üretim yöntemlerini başarıyla benimsemiş, geliştirmiş ve güvenlik standartlarında lider olmayı başarmıştır, bu felsefe her zaman Furygan'ın gücü olmuştur.

furygan motion lab araştırma merkezi

Furygan, dahili araştırma geliştirme departmanı olan Motion Lab sayesinde, tamamı CE onaylı ürün yelpazesini sahip. Her şeyden önce, bu şirket kökleriyle bağını kaybetmeden gerçek bir bilgi birikimine sahiptir.

furygan kesme tablası ve işçilik

İşçilik hala Furygan'ın imzasından biridir. Çoğunlukla İtalya ve Güney Amerika'dan gelen yüksek kaliteli deriler, ceket, pantolon ve tulum üretiminde kullanılan hammaddedir. Her işlenmemiş deri, Fransa'nın Nimes kentindeki kontrolden geçer ve kesilmeden önce dikkatlice incelenir.

Furygan motogp

Ana fabrika, yüksek teknoloji kesme tablalarıyla donatılmıştır, ancak birçok öğe hala elle kesilmektedir. Daha sonra zanaatkarlık, teknik bilgi ve geleneği koruyan son birkaç ülkeden biri olan Tunus'taki Furygan fabrikasında toplanan ve birleştirilen parçalar, gönderilmeden önce her bir parça en az iki kez olmak üzere kontrol edilir.

Furygan ütüleme işlemi

İki fabrika arasında, üretim kapasitesi haftada 800 parçaya ulaşıyor. Dikiş işi tamamlandığında, giysi Fransa'ya geri gönderilir, burada ütülenir, incelenir ve korumaları yerleştirilir.

Bir arıza ortaya çıkarsa, parça, onarım çalışmaları için profesyonel sürücü tulumlarının üretildiği atölyeye anında transfer edilir. Güvenlik, Furygan'daki temel unsurlardan biridir ve bunun için en ufak kusurlar bile ciddiyetle incelenir.

Furygan Deri kalitesi

“1969 yılından bu yana, uzmanlığımız ve yüksek kaliteli ürünleri temin etme garantimiz, hızlı ve verimli satış sonrası servisimiz ile Furygan'ın bugün ki itibarını oluşturdu.”

Furygan markası şuan aktif olarak MotoGP Yamaha Pilotu olan Johann Zarco ve Isle Of Man TT Yarışçısı Michael Dunlop gibi isimlere sponsorluk yapmaktadır. 

Motogp Furygan yarışçısı Zarco

MotoGP Yamaha Pilotu olan Johann Zarco

İsle Of Man TT Micheal Dunlop

Isle Of Man TT Yarışçısı Michael Dunlop

Yazın