İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
(0216) 700 17 68 Acıbadem Sarayardı Caddesi No:44 Kadiköy İstanbul
Arama
Filters
Kapat

Neden Motoruma.com

Neden Motoruma.com?

Onlarca motosiklet aksesuarı ve ekipmanları mağazası varken neden motoruma.com sitesini ve mağazasını tercih etmeliyim?

İşte bu sorunun aslında birden fazla sebebi var ve sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Motoruma.com olarak en başından beri ilkemiz “müşterilerimizin memnuniyeti” oldu, satışını ve distribütörlüğünü yaptığımız markalar, modeller hatta ürünlerin renkleri dahi müşterilerimizin bizi yönlendirmesi sonucu zamanla çeşitlendi.

 

Her zaman fiyat, kalite ve performans olarak en başarılı ürünleri sizlere buluşturmak istiyoruz.
mağazamıza gelen hemen hemen tüm müşterilerimiz aldığı ürünlerden son derece memnun kalmış, bir süre sonra başka ihtiyaçları için tekar uğramışlardır, ayrıca internet üzerinden alışveriş yapan müşterilermizin olumlu yorumlarını ve eleştrilerini N11 veya Google mağaza yorumlarından da takip edebilirsiniz.

 

%100 orjinal ve garantili ürünleri sunuyoruz.
Satışını yaptığımız ürünlerin garantili ve yedek parçalarının mevcut olması bizim için çok önemli, aldığınız ürünün özelliklerine bağlı olarak kullanım süresi boyunca huzurlu ve güvende hissetmenizi istiyoruz.

 

Ürün satışı gerçekleştikten sonra müşterilerimizle ilişkimiz bitmiyor, tam aksine kuvvetleniyor.
Tanıştığımız, iletişime geçebildiğimiz tüm motosiklet severlerle dostluk kurmaya, motosiklet kullandığı süre boyunca eksikleri ve ihtiyaçlarında herzaman yardımcı olmak, yanında olmak istiyoruz.

 

Belli bir markayı veya modeli almak zorunda değilsiniz.
Pek çok motosiklet mağazasında ve sitesindeki kısıtlı ürün markası ve modeli olmasının yaşattığı sorunu farkettik, motosiklet sektörünün en önde gelen markalarını ve pek çok modelini sizlere sunmaya çalışıyoruz, şuan 100’ün üzerinde marka ve 10.000’in üzerinde ürün çeşidi bulunan motoruma.com sitemizde, üye olmadan, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde beğendiğiniz ürünü satınalabilirsiniz.

 

Kişiye özel ürün seçimi ve doğru bilgi
İster mağazamızda yüzyüze ister intenet üzerinden mail, canlı destek veya whatsApp uygulaması ile sorularınıza en hızlı ve doğru bilgi vermek için sürekli çalışıyoruz, motosiklet modellinden fiziki özelliklerinize, kullanım amacından kullanım süresine kadar aldığımız bilgiler ışığında en doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.  

 

Motoruma.com sitesinden alışveriş yapmak güvenli mi?
Evet. %100 Güvenli. SSL 256 Bit Güvenlik Sertifikası ile korunan sistemimiz şuan için en güvenli olan sistemi size sunmaktadır.

 

Motoruma.com sadece tek bir siteden mi satış yapıyor?
Hayır, N11, Hepsiburada , Gittigidiyor, amazon gibi alışveriş sitelerinede tamamen entegre olan sistemimiz sayesinde doğru stok bilgisi ile bu ürünleri dilediğiniz platformdan temin edebilirsiniz.

 

Motoruma.com’dan aldığım ürünü değiştirebilir miyim? veya tamamen iade edebilir miyim?
Evet. Motoruma.com internet sitesi üzerinden alınan tüm ürünleri 14 gün içinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz. (Tek şart ürünün kullanılmamış olmasıdır.)

 

Motoruma.com sitesinden aldığım ürün hangi kargo ile kaç gün içinde teslim edilir?
Aras Kargo, yaklaşık olarak 3 yıldır aras kargo ile çalışmaktayız farklı kargo firmaları denemiş olsakta Türkiyeyin her yerine en hızlı gönderileri Aras Kargo Firması ile sağlayabiliyoruz. Ürün stok bilgisi canlı olarak motoruma.com sitemizde gözükmekte, hastalık ve kaza yaşanmadıkca “Stokta Aynı Gün” yazan kargolar saat 16:00’ya kadar verilen siparişleri kapsar ve sipariş verilen aynı gün içerisinide kargolanır.

 

Yazın