14 %

Zeus ZS-813A Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz

Eski fiyat: 3390,00 TL
2919,00 TL
KDV Dahildir.
Zeus ZS-813A Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz
  • Marka: ZEUS
  • Hızlı Bul: 28889
*

ZS-813, zarafet ve yeniliğin görsel birleşimi ile uyumlu zarif bir şekil ile özel olarak tasarlanmıştır. Aerodinamik estetik ve hız hissi ile modern sırt tasarımı sunar. ZS-813A, hız için doğmuş şık bir kasktır

 

Havalandırma

Geliştirmenin arkasındaki konsept, basitlik ve verimliliğin karışımıdır - havalandırma açıkken veya kapalıyken kaskın görünümü değişmez. Ayrıca menfezler, hava girişini en üst düzeye çıkarmak için özel bir açıyla yerleştirilmiştir. ZEUS Soğutma Sistemi sayesinde, hava akışı verimli bir şekilde akar ve sıcak havayı dört arka havalandırma deliğinden dışarı atar.

 

Verim

ZS-813A, yüksek hızlı performansta öne çıkmak için geliştirilmiş aerodinamik kabuk ile tasarlanmıştır.Yaylı mekanizma, su ve rüzgarın kaskın içine girmesini önleyen ve sesleri azaltan mükemmel hava geçirmezlik sağlar.

 

Astar

ZS-813A astar, 5 adet çıkarılabilir ve yıkanabilir parça ile donatılmıştır. Mükemmel koruma ve rahatlık sağlayan farklı kumaş malzemeleri ve kombinasyonları kullanır. Ana astar daha kalındır ve iyi hava sirkülasyonu kaybetmeden daha fazla konfor sağlayan dört siper içerir. Çene perdesi, yüksek oranda nefes alabilen kumaşa sahip siyah kadife malzemeden yapılmıştır. Sürücünün yüz sıcaklığını soğutmaya yardımcı olan ve sürücünün görüşüne müdahale etmeden buğuyu gidermek için vizöre hava akışı sağlayan güvenlik standardı rüzgar deflektörü dahildir.

 

Teknoloji

Çift vizörlü olarak tasarlanan ZS-813, UV 400 koruması sağlar.

Üst düzey yaylı vizör mekanizmasının çıkarılması ve değiştirilmesi kolaydır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Popüler Kategoriler