14 %

Zeus ZS-3050 Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Siyah Sarı

Eski fiyat: 4990,00 TL
4279,00 TL
KDV Dahildir.
Zeus ZS-3050 Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Siyah Sarı
  • Marka: ZEUS
  • Hızlı Bul: 28890
*

Klasik yuvarlak şekilli bir görünüme sahip olan ZS-3050, günlük kullanıcı sürücüler için rahat ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Açık çene çubuğu mekanizması, göz ardı edilemeyecek ekstra bir güvenlik konforu sağlayan en son teknoloji ile geliştirildi.

Havalandırma

ZS-3050, giyerken çift uyum sağlayan EPS hava kanalları ile tasarlanmıştır. Klasik havalandırmaları, ısıyı dağıtmaya ve iç kaskı soğutmaya yardımcı olan EPS ile doğrudan bağlantılıdır. Ana üst havalandırması, eldiven giyerken bile kolayca manipüle edilebilecek şekilde tek parça olarak tasarlanmıştır.

Verim

İyi Dengelenmiş bir çevirme mekanizmasıyla ZS-3050, çene çubuğunu maksimum güvenli seviyeye yükseltti. Flip-up mekanizması, çene çubuğunun altındaki bir itme ile etkinleştirilir. Vizör mekanizması kullanıcı dostu hale getiren pull-over sistemle tasarlanmıştır. Kabuk, Bluetooth sistemini kurmak için yanak astarında boşluk olacak şekilde tasarlanmıştır.

Astar

ZS-3050, nefes alabilen ve anti-alerjik kumaşlara sahip en kaliteli iç astarlarla donatılmıştır. İç dolgu, nemlendirme ve koku önleme konusunda iyi olan, nefes alabilen tekstillerden yapılmış çift köpüktür. Gelen hava akışının vizöre doğru yönlendirilmesine yardımcı olan bir nefes deflektörü içeriyordu

Teknoloji

Kararlı açık mekanizması, ZS-3050'nin en üst teknoloji özelliğidir. Çene çubuğu, açıkken çene çubuğunu kilitleyebilen vizör mekanizmasında bir güvenlik tabanı ile tasarlanmıştır. Bu hareket ile çene barı iki kat stabil hale gelir ve dış kuvvetler tarafından kapatılamaz. ZS-3050, hem vizörlerde hem de aletsiz mekanizmalarda yüksek kaliteli polikarbonat malzemeye sahip modüler bir çift vizördür. Güneşlik, kabuğun bir tarafında bulunan pull-over mekanizması ile açılabilir ve bu da onu daha estetik ve kullanıcı dostu hale getirir.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Popüler Kategoriler