10 %

Venom Motosiklet Ceketi City Cordura Mevsimlik Uzun

Eski fiyat: 1500,00 TL
1350,00 TL
KDV Dahildir.
Venom Motosiklet Ceketi City Cordura Mevsimlik Uzun
  • Marka: Venom
  • Hızlı Bul: 26902
*

Venom Motosiklet Ceketi City Cordura Mevsimlik Uzun

Venom premium motosiklet ceketleri uygun fiyat, performans ve kalitedeki iddasına devam ediyor , çıkarılabilir suya dayanıklı rüzgar kesici softshell iç astarı sayesinde ilkbahar ve yaz aylarında kullanıma uygun son derece işlevsel bir ceket olan venom city cordura uzun ayarlanabilir bilek ve boyun kısımları, enduro kullanıcıları için uzun kesimi, özen gösterilmiş dikiş ve malzeme kalitesi ile iyi bir tercih olabilir. CE onaylı impactech omuz dirsek korumalarına ek olarak yine imcaptec seviye 2 sırt koruması cekete takılmış olarak satışa sunuluyor. İmpactech korumaların bulunduğu kısımlarda cordura kumaşa ek olarak iç kevlar astar eklenerek güçlendirilmiştir. Mevsimlik motosiklet ceketleri arasında belkide en güvenli alternatiflerden biri olmaya aday olan venom city cordura uzun %100 Yerli üretimdir.

Önemli Not: Beden Kesimi Dar Kesimdir, Normal Beden Seçiminizden Bir Beden Büyük Alınması Tavsiye Edilir.

Özellikleri:

Cordura Dış kumaş (ISO 4290 90 standarlarınca su iticiliğe sahip, yırtılma, sürtülme ve 210 dereceye kadar ısıya dayanıklı.)
Korumaların bulunduğu kısımlarda KEVLAR iç astar.
2 katmanlı motosiklet ceketi
Çıkarılabilir suya dayanıklı, rüzgar geçirmez softshell iç astar.
Boyun, kol ve bilek kısımlarında ayarlanabilir (velcro) cırt cırtlar 
Görünürlük için reflektif şeritler
Göğüs ve sırtta örgü (Mesh) kısımlar

CE onaylı 1.seviye dirsek, omuz ve 2. seviye sırt koruması dahil.
3 mevsim giyilebilir. (ilkbahar-yaz-sonbahar)
%100 Yerli Üretim.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Venom Motosiklet Montları - Eldivenleri - Kaskları ve Ekipmanları

 

Venom Markası Türkiye de tasarlanan ve Motosiklet sürücülerinin tüm ihtiyaçlarını fiyat performans olarak en iyi şekilde karşılamak için ürünler geliştiriyor. Motosiklet Montu , Eldiveni , Pantolonu, Kaskı gibi aklımıza gelebilecek bir çok segmentte motosiklet aksesuarı segmentine sahip olan bir Marka.

Aksesuar üretiminde , 600D Cordura Kumaş, Duratex Su geçirmez membranlar , Mesh Cordura nefes alabilen kumaşlar, REISTA ısı katmanları , YKK Fermuar gibi Teknik malzemeler kullanılıyor. Ürünler Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek tasarlanıyor ve en çok tercih edilen markalar arasında . Uygun fiyatları ve Teknik detayları ile Venom Motosiklet Ekipmanlarını Gönül rahatlığıyla satınalabilir ve uzun süre problemsiz kullanabilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler