Stylmartin Yurock WP Deri Motosiklet Botu Siyah

8715,00 TL
KDV Dahildir.
Stylmartin Yurock WP Deri Motosiklet Botu Siyah
*

Stylmartin Yurock WP Deri Motosiklet Botu Siyah

Stylmartin Yurok WP Bot, nesilden nesile aktarılan klasik motosiklet botlarından sonra modellendiği için tasarımından kolayca tanınan sırçalı deriden yapılmış bir bottur. Stylmartin bu klasik tasarımı almış ve ona kendi özgün dokunuşunu katmıştır. Bu şık bot, sizi otoyolda korumak için tüm güvenlik özelliklerine sahiptir.

Stylmartin Yurok WP Çizmeler sadece şık değil, aynı zamanda pratiktir. Botların hem nefes alabilir hem de su geçirmez olmasını sağlayan su geçirmez bir iç astar ve hava ağ panelleri ile donatılmıştır. Sadece bu değil, aynı zamanda ayakkabı bağcıklarının tepeye kadar uzanması sayesinde botlar yağmuru ve kiri etkili bir şekilde uzak tutar. Botların üst kısmı yumuşak, esnek, kapitone kenarlardan yapılmıştır. Bu, uzun ayakkabı bağcıklarıyla birlikte baldırların etrafına sıkıca oturmasını sağlar.

Özellikler:
Siyah, damarlı deri Su geçirmez ve nefes alabilen astar Vites kolu alanında takviye olarak ekstra deri katman Çift taraflı ayak bileği koruyucuları 2 çift bağcık (kahverengi botlar için: kahverengi ve kırmızı / siyah botlar için: siyah ve yeşil) Anatomik ve çıkarılabilir tabanlık Kaymaz kauçuk taban

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Popüler Kategoriler