Motul MOTO 0,2 Litre Motor Temizleyici

125,00 TL
KDV Dahildir.
Motul MOTO 0,2 Litre Motor Temizleyici
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19813

 

Motul MOTO 0,2 Litre Motor Temizleyici  

Motul Motor Temizleyicisi, her türlü motorun temizliğinde kullanılabilir. Motor içindeki tıkanmaları çözer ve temizler. Temizlenme ile ortaya çıkan parçacıklar yağ boşaltılması sırasında dışarı atılır. Temizlik sırasında motorun yağlama görevi de görür.

Yıpranmayı azaltır. 
Yakıt tüketimini düşürür.
Silindiler arası basıncı dengeler.
Katalitik konvertör ömrünü uzatır.

Tavsiyeler : Yağı boşaltmadan önce, Motul MOTO Engine Clean ürününü kullanılmış sıcak motor yağı üzerine ekleyin. Motoru 15 dakika boşta çalıştırın. Daha sonra yağı boşaltın ve yağ filtresini temizleyin.
Bir bidon ürün 5 litre yağ kapasiteli motorlara kadar yeterli bakımı sağlar. 5 litrenin üzerinde her litre için 60 ml Motul MOTO Engine Clean ürününü ekleyiniz. Önerilen oranlardan fazlasını kullanmayınız. 

 

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş

Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler