Motul 300V MotoGP Serisi 5W40 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı

370,00 TL
KDV Dahildir.
Motul 300V MotoGP Serisi 5W40 1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19757

Motul 300V MotoGP Serisi  5W30   1 Litre Ful Sentetik Motosiklet Motor Yağı


%100 sentetik 4-zamanlı MOTUL Ester Core® teknolojisine sahip yüksek performans motor yağı. Yarış için özel olarak üretilmiştir. Güvenirliğinden ve aşınmaya karşı dayanıklılığından ödün vermeden maksimum güç sağlar. Özel sentetik ester seçimleri ile yenilikçi katkı paketlerinin uyumlu kombinasyonları neticesinde elde edilen bu ürün, motor, vites kutusu ve debriyaj arasında mükemmel uyumu ve sinerjiyi sağlar. Islak debriyaj uyumu JASO T903 Annex A ile test edilip onaylanmıştır.

İçerik: Double Ester, %100 Sentetik. Daha fazla güç ve güvenirlik sağlar.

Onay: Mevcut tüm onayların üstünde.
Uyumluluk: Tüm 4 zamanlı motorlar - Yarış motorları, SuperSport, SuperBike, Enduro, Motokros Pistleri, off-road rallileri, trailer ve cadde kullanımı.

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş


Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

 

 

!!! Bu Ürün Seri sonu Ürünüdür.

!!! Bu ürün iade ve değişim kapsamı dışındadır.

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler