İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
(0216) 700 17 68 Acıbadem Sarayardı Caddesi No:44 Kadiköy İstanbul
Arama
Filters
Kapat

Motosiklet Montu Seçiminde Bütçe

Motosiklet Montu Seçiminde Bütçe

Motosiklet Sürmenin İlk Adımları
Motosiklet montları kasklardan sonra gelen en önemli sürüş ekipmanlarından biridir. Sürüş sırasında ki güvenliğimizin en büyük yardımcısı olan motosiklet montları vücudumuzun üst bölgesini ve hayati organlarımızın bir çoğunu koruyor. konfora yönelik özellikleri sayesinde sıradan br ceketin sağlayamacağı özellikler sadece motosiklet için tasarlanmış kıyafetlerde gizli.

Yaz, Kış, Mevsimlik…
Yaz geldi, bahar geldi diye ekipmanları soyunmalı mıyız? Yoksa mevsimine göre ekipman temin edip konforu yaşarken güvenliği de üst seviyede mi tutmalıyız?
Yazlık montların hava fileleri ve hava cepleri montun içinde terlemenizi engelliyor, kışlık montlarda ise gerek deri gerekse ileri teknoloji tekstil üretim ile sudan ve rüzgardan korunarak konfor dolu sürüşler yaşamaktasınız. Bütçeniz buna müsaitse mevsimine göre ekipman ile donanmanız gerek konfor gerekse güvenlik açısından büyük önem taşımaktadır.
Yazlık montlar da kışlık montlar kadar sizlere koruma sağlıyorlar. Olası bir kaza anında, çarpmada ve sürtünmede koruyucu ekleri sayesinde hayata tutunmanızda büyük etki sağlıyorlar.

Yaz Ayrı Kış Ayrı Ben O Kadar Bütçe Ayıramam…
Mevsimlik montların açılıp kapanabilir hava kanalları sayesinde yazları serin bir sürüş keyfi sağlarsınız. Kışları hava kanallarını kapatarak sürüşlerinize devam edebilir montun ısı konusunda yetmediği noktada terman içlik giyerek kışlık mont eksikliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Motosiklet mont ve ceketlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi için daha önce yazmış olduğumuz "Motosiklet Mont ve Ceketlerinin Özellikleri Nelerdir? Nasıl Seçilir?" adlı makalemizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz!

 

BÜTÇENİZE GÖRE MONT SEÇİMİ

Motosiklet montları üretim teknolojileri, kullanılan kumaş ve deri materyalleri, koruyucular ve diğer eklentilerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Orta Seviye Bütçeler İçin Tercih Edilebilecek Motosiklet Montları

Yazlık Montlar

Spidi Air Net Motosiklet Yazlık Ceket (Bay)

Spidi Summernet Yazlık Bayan Motosiklet Ceketi (Bayan)

Mevsimlik Montlar
Venom Tourex Touring Motosiklet Montu (Bay)

Venom Tourex Touring Motosiklet Montu (Bayan)


Kışlık Montlar
Dainese G. Tempest D-Dry Motosiklet Montu (Bay)

Dainese G. Tempest D-Dry Motosiklet Montu (Bayan)

Yüksek Bütçeler İçin Tercih Edilebilecek Motosiklet Montları

Yazlık Montlar

Yazlık Montlar Bay

Yazlık Montlar Bayan

Mevsimlik Montlar

Mevsimlik Montlar Bay

Mevsimlik Montlar Bayan

Deri Ceketler

 

Yazın