HJC RPHA1 HJ-35 İridyum Mavi Vizör

2001,00 TL
KDV Dahildir.
HJC RPHA1 HJ-35 İridyum Mavi Vizör
  • Marka: HJC
  • Hızlı Bul: 29079

HJC RPHA1 HJ-35 İridyum Mavi Vizör

%100 Orijinal
%99 UV ışınlarına dayanıklı polikarbon malzeme
HJC RPHA1 Modeli kasklar için uyugndur.

 

HJC, herhangi bir vizörün sprey tipi kimyasal temizleyicilerle temizlenmesini önermez. Bir vizör ile temizlik kimyasalı arasında reaksiyon meydana gelebilir ve bu da pus oluşmasına ve bozulmaya neden olur. HJC, vizörün yalnızca ılık su ve yumuşak bir bezle yıkanmasını önerir. Ayrıca kir ve kalıntı biriktikten sonra vizörü mümkün olan en kısa sürede temizlemenizi öneririz. Kalıntıların vizörde uzun süre kalmasına izin vermeyin. Zamanla birikintiler, vizörün üzerinde aşırı sürtünmeye ve aşındırıcı madde görevi görebileceğinden çizilmeye neden olabilir. Sert kağıt havlular kullanıldığında da aynı durum meydana gelebilir.

HJC Türkiye Resmi Distribütör Hesabıagv motosiklet kaskları

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


HJC Motosiklet Kaskları

1971'den beri HJC, yalnızca motosiklet kaskları üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu kapsamlı özel üretim deneyimi, yenilikçi fikirler ve makul fiyatlandırmanın birleşimi, HJC'yi Dünya çapındaki pazarlarda başarılı olmasını sağladı. Kask üretiminin modern çağında HJC, kasklarımızın kalite güvencesi için hem laboratuvar testlerinde hem de "gerçek" yaşam koşullarında sürekli olarak test edildiğini söylemekten gurur duyar.

HJC, aerodinamik, havalandırma, gürültü vb. test etmek için kendine ait son teknoloji ürünü rüzgar tüneli test laboratuvarına sahip çok az kask şirketinden biridir. Ayrıca, HJC'nin iki farklı ülkede iki kask fabrikası vardır: Kore ve Vietnam. Bu fabrikalar, Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin taleplerini karşılamak için üst düzey, orta ve giriş seviyesi ürünler üretmektedir.

MOTORUMA.COM 2023 Yılından İtibaren HJC Motosiklet Kasklarının Türkiye Resmi Distribütörüdür.

HJC Kask Modelleri

HJC RPHA 1
Kapalı Kask
HJC RPHA 1
Kapalı Kask
 HJC RPHA11 Kapalı Kask
HJC RPHA 11
Kapalı Kask
   agv fluid kasklarHJC RPHA 70
Kapalı Kask
  HJC RPHA71 Kapalı KasklarHJC RPHA 71
Kapalı Kask
  
HJC RPHA 91
Çene Açılır Kask
  HJC C10
Kapalı Kask
 
 HJC İ20
Moduler Kask

HJC İ30
Yarım Kask
 

HJC İ71
Kapalı Kask
 

HJC İ90
Çene Açılır Kask
 

HJC İ100
Çene Açılır Kask
 

HJC Vizörleri

Popüler Kategoriler