Furygan Apalaches 4 Mevsim Motosiklet Pantolonu Siyah

5566,00 TL
KDV Dahildir.
Furygan Apalaches 4 Mevsim Motosiklet Pantolonu Siyah
  • Marka: Furygan
  • Hızlı Bul: 28969
*

Furygan Apalaches 4 Mevsim Motosiklet Pantolonu Siyah

Apalaches, uzun seyahatlerde kullanım için optimize edilmiştir, furygan ekibi çok yönlü bir tekstil tasarlamak için yoğun çalışmıştır. Her detay, tüm seyahatlerinizi daha güvenli ve keyifli hale getirmek için tasarlandı.

Standart olarak uyumlu olan tüm Furygan pantolonlar, tekstil veya deri bağlantı fermuarları ile donatılmıştır. Fermuarlar, uyumlu olmayan ürünlere de dikilebilmesi için eksiksiz olarak teslim edilir.

Bel ve kol sıkılıklarını ayarlayabildiğiniz cırtlar.

AFS “Air Flow System” etiketini içeren ürünler, sıcaklık yükseldiğinde etkili havalandırma sağlamak için hava akışını yönlendirmek üzere tasarlanmıştır.

Dahili çıkarılabilir termal iç astar.

Silver Mesh Bonded su geçirmez ve nefes alabilir membran sizi kuru ve rahat tutmak için tasarlanmıştır, vücudunuz tarafından üretilen nemin atılmasına da katkıda bulunur.

 

 

fury motion lab

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

furygan logo marka tanıtım

Furygan Motosiklet Aksesuar ve Ekipmanları

   Deri uzmanı olarak tanınan Furygan, kuruluşunun ilk dönemlerinde dahi üst düzey yarışçılara tulumlar üretti ve 15 yıldır David Segura tarafından yönetilen küçük bir Fransız aile şirketi olarak kalırken son yıllarda önemli bir marka olarak büyüdü. Yeni tekstil malzemelerini ve teknolojik üretim yöntemlerini başarıyla benimsemiş, geliştirmiş ve güvenlik standartlarında lider olmayı başarmıştır, bu felsefe her zaman Furygan'ın gücü olmuştur. Furygan, dahili araştırma geliştirme departmanı olan Motion Lab sayesinde, tamamı CE onaylı ürün yelpazesine sahiptir. Her şeyden önce, bu şirket kökleriyle bağını kaybetmeden gerçek bir bilgi birikimine ve yarış ruhuna sahiptir.

Modeller
 

Furygan
Montlar
        Furygan
Eldivenler
Furygan
Pantolonlar
 Furygan
Korumalar
Furygan
Aksesuarlar
  Furygan
Retro

Popüler Kategoriler