Dainese Urbactive Gore-Tex Motosiklet Botu Kısa

10190,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Urbactive Gore-Tex Motosiklet Botu Kısa
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 29007
*

Dainese Urbactive Gore-Tex Motosiklet Botu Kısa

Dainese Urbactive Gore-Tex botları , havalandırma, koruma, iyi tutuş ve konfor gibi sürücüler için önemli ayrıntıları ihmal etmeden şehirde veya uzun sürüşlerinizde giymeniz için size rahat bir stil sunar .
havalandırmayı kolaylaştıran file astara ve delikli kısımlara sahiptir, böylece ayaklarınızı her zaman kuru ve serin hissedeceksiniz. Ayak bileğinde sert kısımlar ve TPU takviye kaza durumunda büyük koruma sağlar. Topuktaki güçlendirilmiş TPU yapısı, kauçuk taban sayesinde mükemmel tutuş sağlar.

Gore-tex membranı sayesinde tamamen su geçirmez ve nefes alabilir tüm mevsimlerde kullanılabilir motosiklet botudur. 
Ödün vermeyen şehir yaşamı için adımın hafifliği. Bu sertifikalı ayakkabı, modern bir görünümü mikrofiber gibi spordan türetilen malzemelerin teknik kalitesiyle mükemmel bir şekilde birleştirir. Sert TPU ekler, topuk ve bilek koruması sağlarken, Dainese farklılaştırılmış tabanile  maksimum performans sunmak için tasarlanmıştır. İster yürüyüş ister motosiklet sürüşü olsun, bu yenilikçi çözüm günlük kullanım için idealdir.

ÖZELLİKLER:

- Gore-tex membran su geçirmez nefes alabilir astar
- Yansıtıcı ekler
- Sığır derisi süet ek kısımlar
- Güçlendirilmiş TPU topuk yapısı
- Ayak bileklerinde sert ekler
- CE sertifikalı ayakkabılar - Kat. II - EN 13634 Standart
- TPU ayak bileği takviyesi (Dış)
- File astar

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler