Dainese Trento D-Dry Mevsimlik Motosiklet Eldiveni Yeşil

4190,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Trento D-Dry Mevsimlik Motosiklet Eldiveni Yeşil
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 29176
*

Dainese Trento D-Dry Mevsimlik Motosiklet Eldiveni Yeşil

   Pratiklik ve kullanım kolaylığı, Trento D-Dry® eldivenlerini diğerlerinden ayırır, ancak korumayı da ihmal etmez. CE standartlarına göre sertifikalı eldivenler, sürüş sırasında maksimum el hassasiyeti ve hareketlilik için ergonomik olarak tasarlanmış, viskoelastik poliüretandan yapılmış yumuşak Comf-tek eklem koruyucularına sahiptir. Önceden kavisli parmak yapısı, ayarlanabilir manşet ve dört yöne esneyen kumaş giyilebilirliği ve ergonomiyi artırırken parmaklardaki Dainese Smart Touch sistemi Trento D-Dry® Eldivenleri daha da pratik ve işlevsel hale getiriyor.

Su geçirmez ve nefes alabilen D-Dry® membranlı kentsel kış eldivenleri, daha soğuk mevsimlerde bile kısa/orta mesafeli seyahatler için tasarlanmıştır. Pratiklik ve kullanım kolaylığı, Trento D-Dry® eldivenlerini diğerlerinden ayırır, ancak korumayı da ihmal etmez. CE standartlarına göre sertifikalı eldivenler, sürüş sırasında maksimum el hassasiyeti ve hareketlilik için ergonomik olarak tasarlanmış, viskoelastik poliüretandan yapılmış yumuşak Comf-tek eklem koruyucularına sahiptir. Önceden kavisli parmak yapısı, ayarlanabilir manşet ve dört yöne esneyen kumaş giyilebilirliği ve ergonomiyi artırırken parmaklardaki Dainese Smart Touch sistemi Trento D-Dry® Eldivenleri daha da pratik ve işlevsel hale getiriyor.

Özellikler:

Ayarlanabilir manşet askısı
Airprene Manşet
Önceden kavisli parmaklar
4 yönlü streç kumaş
Parmak ucunda deri takviyeler
Sentetik süet avuç içi
Comf-Tek eklemleri
CE sertifikalı eldivenler - Cat. II - EN 13594/2015 Standart kat. II lev. 1
Fiber Dolgu Yalıtımı
Yansıtıcı ekler
 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler