Dainese Razon 2 Deri Motosiklet Ceketi Tobacco

22390,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Razon 2 Deri Motosiklet Ceketi Tobacco
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 28660
*

Dainese Razon 2 Deri Motosiklet Ceketi Tobacco

Dainese Razon 2 Motosiklet Ceketi Dainese 'nin deri motosiklet ekipmanları üzerindeki tecrübesinin ve rakipsizliğinin kanıtı bir ürün. Olabilecek en kalın Dana derisi kullanılarak imal edilmiş çok özel bir ceket. Sade ve şık tasarımı ile günlük hayatınızda bile kullanmak isteyebileceğiniz şık bir ürün. Bununla beraber dirsek ve omuz bölümlerinde korumalar ile beraberinde geliyor.

Tasarım ve kesim olarak fit bir motosiklet ceketi. Dainese' nin racing serisi ceketlerde kullandığı ultra fit kesimde tasarlanmamış olsa da İtalyan bir tarza sahip ve fit bir ceket.

 

Maksimum hareket özgürlüğü için elastik kumaş ve Microelastic 2.0 deriden Pro-Armor sertifikalı koruyuculara ve ek parçalara sahip Cordoba deri motosiklet ceketi.

2 iç cep

2 dış cep

G1 ve G2 arka koruyucu için cep

Ceket-pantolon bağlantı halkası

Mikroelastik ekler

Bel ayarı

Cordoba dana derisi

S1 bielastik kumaş

Pro-Armor: omuzlarda ve dirseklerde EN 1621.1 Standardına göre sertifikalı çıkarılabilir yumuşak koruyucular

Göğüste havalandırma delikleri

Sanitized® astar

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler