Dainese Razon 2 Deri Motosiklet Ceketi Siyah

22390,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Razon 2 Deri Motosiklet Ceketi Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 28863
*

Yumuşak ve dayanıklı Cordoba deriden üretilen Razon 2 motosiklet ceketi, kolların altında streç kumaş eklere ve sırtta Microelastic 2.0 deri eklere sahiptir ve aynı zamanda büyük esneklik ve hareket özgürlüğü ile birlikte cilt için tam koruma sunar.

Arka koruyucu yerleştirmek için bir arka cep, yan fermuarlı cepler, uyumu ayarlamak için kalçalarda ve manşetlerde çıtçıtlı düğmeler ve sıcak mevsimlerde bile sıcaklığı optimize etmek için göğüste havalandırma delikleri bulunan Dainese Razon deri motosiklet ceketi ultra dayanıklı, yumuşak, çıkarılabilir ve EN 1621.1 sertifikalı Pro-Armor tarafından garanti edilen şehirden ilham alan estetiği ve aşırı korumayı birleştirir.

 

ÖZELLİKLER

2 iç cep

2 dış cep

EN 17092 Sertifikalı bir motosiklet giysisi

G1 ve G2 arka koruyucu için cep

ERGONOMİ

Ceket-pantolon bağlantı halkası

Mikroelastik ekler

Bel ayarı

ANA MALZEMELER

Cordoba dana derisi

S1 bielastik kumaş

PERFORMANS

Pro-Armor: omuzlarda ve dirseklerde EN 1621.1 Standardına göre sertifikalı çıkarılabilir yumuşak koruyucular

SICAKLIK

Göğüste havalandırma delikleri

Nefes alabilen file astar

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler