Dainese Metractive D-WP Motosiklet Botu Kısa Siyah

9290,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Metractive D-WP Motosiklet Botu Kısa Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 29019
*

Dainese Metractive D-WP Motosiklet Botu Kısa Siyah

İnce sırçalı deriden üretilen Metractive D-WP , gün içinde farklı havalarda ve farklı durumlarda, hem motosiklet sürerken hem de yürürken giyilmek üzere üretilmiş su geçirmez motosiklet ayakkabılarıdır .

Hafif olmaları onları uzun ömürlü kullanıma uygun hale getirir ve konfora verilen büyük önemin bir göstergesidir. Konfora odaklanma, dengeyi ve korumayı artıran topuk ve ayak bileği takviyeleri aracılığıyla güvenliğe odaklanmayla birleşir. Groundtrax® asimetrik tabanlar, hem sürerken hem de bisikletten inerken maksimum konfor ve stabilite ile ideal tutuş ve çekiş sağlamak için tasarlanmıştır. Tabanlar, çarpma anında deformasyona karşı direnci garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanışlı yan fermuar, uyumu kolaylaştırır. Ortholite® iç taban , maksimum nefes alabilirliği ve uzun süreli yastıklamayı garanti eder.

ÖZELLİKLER:

Bağcıkları saklamak için elastik bant

PU'da vites değiştirici koruması

Üstün yürüme konforu sunmak için tasarlanmış Groundtrax® kauçuk dış taban

yüksek düzeyde nefes alabilirlik sunan Ortholite tabanlık

bağcıklarla kapatma

İç tarafta yumuşak D-Foam ile sert ekler

CE sertifikalı ayakkabılar - Kat. II - EN 13634 Standardı

file astar

Su geçirmez D-WP® iç kısım

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler