Dainese Legacy Retro Deri Motosiklet Ceketi Siyah

22590,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese Legacy Retro Deri Motosiklet Ceketi Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 26947
*

Dainese Legacy Retro Deri Motosiklet Ceketi Siyah

   Dainese'nin 45. yılına özel 1970 'li yılların tasarımına sahip Retro deri motosiklet ceketi. Dainese tarihini yansıtan Legacy, %100 hakiki dana derisinden üretilmekte, genel dainese tasarımının aksine fazla yazı ve logo bulunmayan sade fakat çekici bir görünüme sahip. 
   Özellikle Cafe racer ve chopper gibi motosiklet tarzlarında kullanıma çok uygun olan Dainese Legacy'nin omuz ve dirsek korumaları için cepleri hazır fakat korumaları ayrıca satılmakta, yine dainesenin geliştirdiği darbe aldığında sertleşebilen ama kullanım esnasında esnek kalannitril kauçuk Pro-Armor koruyuclar takılabilir.

Dainese Legacy deri motosiklet ceketi için pro-armor korumalara burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özellikleri:

  • %100 Hakiki Dana Derisi
  • Dainese Pro-Armor Omuz ve Dirsek Korumalar için cepler hazır.(Korumalar ayrıca satılır.)
  • Tam deri yaka
  • G1 ve G2 tipi sırt koruyucular için hazır gizli cep
  • 2 adet dış cep 1adet iç cep

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler