Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çanta Siyah

6990,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çanta Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 23559

Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çantası

 

Dainese firmasının ürettiği "Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çantası" kişisel eşyalarınızı koymak için tasarlanmıştır.

"Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çantasının" özellikle gözlük bölmesi dikkat çekici bir özellik olarak eklenmiştir. Yumuşak ve çizdirmez gözlük cebi yapısı sayesinde ekstra gözlük kılıfı taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Cüzdan taşımaya son! Çantanın iç kısımında bulunan cüzdan bölmesi sayesinde cüzdan taşıma gereksiniminiz ortadan kalkacaktır.

"Dainese D-Tanker Motosiklet Depo Üstü Çantasının" önünde bulunan bölme sayesinde ruhsat, telefon gibi eşyalarınızı kolayca saklayabileceksiniz.

İçerisinde bulunan anahtarlık eklentisi ile çanta içinde anahtar aramak derdi de bitmiş olacak.

Diğer Dainese çantalar için buraya tıklayabilirsiniz!

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler