Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantası

7890,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantası
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 24635

Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantası

 

Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantası yolcu selesinin bulunduğu kısma kolayca bağalanarak bagaj ihtiyacınıza estetik bir çözüm sunuyor, Hardcase arka çanta kullanmak istemeyenler içinse alternatif.

Hava direncini bozmamak için alçak tasarlanan 20,9 LT hacimli Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantasının ana bölmesi körüklü bir sisteme sahip, böylelikle normal şartlarda çantaya sığmayacak büyüklükteki eşyalarınızıda sığdırma ihtimaliniz var. Darbelere dayanıklı yapısı, sert kauçuk yan kısımları ve  çanta içinden çıkan yağmurluğu bulunmaktadır.

Çanta içerisindeki anahtar eklentisi sayesinde anahtarınızı çanta içinde aramanıza gerek kalmayacak.

Dainese D-Tail Bag Motosiklet Kuyruk Çantasının yan bölmelerine rahatça pet ve kutu içeceklerinizi koyabilirsiniz.

Ölçüleri: 15cm x 45cm x 35cm


Diğer Dainese çantalar için buraya tıklayabilirsiniz!

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler