Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çanta Siyah

10190,00 TL
KDV Dahildir.
Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çanta Siyah
  • Marka: Dainese
  • Hızlı Bul: 23558
Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çanta Siyah

Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çantası

 

Dainese firmasının ürettiği "Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çantası" sizlere konforu yaşatacak. Yağışlı havalarda bile sıkıntı yaşamayacaksınız!

22L hacmindeki "Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çanta" fermuarlı ek bölmesi sayesinde 30.3L'ye kadar büyütülebilmekte, yani sağ ve sol olarak toplam 60,6 litrelik bir hacime sahip oluyorsunuz.

"Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çantası" ana bölümü haricinde ek bir cebe sahiptir. Çantanın yanında bulunan koruyucu sayesinde sürtünme durumunda çantanızın daha az hasar alması düşünülmüştür.

"Dainese D-Saddle Bag Motosiklet Yan Çantasının" yağmurluk bölmesi sayesinde yağmurlu havalarda çantanız ıslanmayacak! Bölmeyi açarak yağmurluğu direk kolayca takabilirsiniz. Yağmurluğun bölmeye dikili olması sayesinde yağmurluğunuz da kaybolmayacaktır.

Çanta Ölçüleri ve ağırlıkları ise  20.3 cm x 28.0 cm x 40.7 Cm Ağırlık: 1.18 kg

Diğer Dainese çantalar için buraya tıklayabilirsiniz!

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


Dainese Montlar - Eldivenler - Botlar ve Ekipmanlar

1972 yılında Lino Dainese’in deri motosiklet pantolonları üretmesiyle başlayan Dainese macerası, o günden bugüne dünya çapında motosiklet modasına yön veren lider markalardan biri konumunda. Motosiklet Montu denince dünya üzerinde akla galen ilk markalardan olan Dainese ,En tanınmış motosiklet yarışçılarının da Sponsoru (Dainese Mont ve Tulumlar kullanan Rossi en popüler örneklerden biri ) .Dainese ; kendi geliştirdiği esnek deri paneller, diz koruyucu destekler ve sürüş anındaki pozisyona uygun kesime sahip motosiklet tulumlarıyla da tanınıyor. Motosiklet giyimi teknoloji konusundaki uzmanlığını her geçen gün pekiştiriyor. Güvenlik konusundaki yetkinliği sayesinde her türlü ekstrem sporda tercih edilebilecek ürünleri skalasında barındıran marka; kullanıcısına vaat ettiği tarz, koruma, konfor ve dayanıklılık sayesinde pişman olmayacağınız markalardan.

Not: Siz bu yazıyı okurken Dünya üzerinde yaklaşık 15 Dainese ürünü satıldı.

Modeller
 

Dainese
Montlar
 Dainese
Eldivenler
 Dainese
Pantolonlar
 Dainese
Botlar
Dainese
Korumalar
Dainese
Yağmurluklar
Dainese
Tulumlar
Dainese
İçlikler
Dainese
Çantalar

Popüler Kategoriler