Arai Profile-V Kapalı Motosiklet Kaskı Frost Mat Siyah

24990,00 TL
KDV Dahildir.
Arai Profile-V Kapalı Motosiklet Kaskı Frost Mat Siyah
  • Marka: Arai
  • Hızlı Bul: 27237
*

Arai Profile-V Kapalı Motosiklet Kaskları

   Arai Porfile V Pantentli vizör üstü havalandırmaları dahil 5 adet hava girişi ve 6 adet hava çıkışı ile kask içinde mükemmel bir hava akışına sahiptir. Çene kısımında bulunan havalandırma 3 kademeli olarak ayarlanabilir ve arka havalandırma tepe kısmındaki hava çıkışları rüzgar spoileri ile gizlenmiştir.

  Arai kask kabukları her zaman en üst düzeyde koruma sağlamak üzere tasarlanmş yüksek dayanıklığa ve optimum ağırlığa sahip kevlar destekli fiberden oluşmaktadır.

   Variable Axis System - yani kısaca VAS adını kullanan vizörleri son derece dayanıklı %100 polikarbondan üretilmekte ve alet gerektirmeden sökülüp takılabilir, ek olarak Formula 1 kasklarından örnek alınarak gelişitirlilen 3D hareketli vizör kilit mekanizması güvenliği son noktaya taşır.

   Pinlock: VAS MAX Vision koruma, her mevsim ve her türlü sürüş için daha iyi görüş sağlamak için kullanılan buğu önleyici pinlock kutu içeriğine dahildir.

   Tüm arai kasklar gibi arai profile v modelide son derece konforlu ve rahat bir kullanıma sahiptir terletme ve tahriş yapmayan iç kumaş, ayrıca tamamen sökülüp yıkanabilir. İntercom cihazlarınızı arai profile v modeline kolayca bağlayabilirisiniz.

   Arai Profile V modelinde diğer arai kasklarından farklı olarak 5mm genişletilmiş taban kısmı kaskı çok daha rahat giyip çıkartabilmenizi sağlamaktadır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

Arai Motosiklet Kaskları

1937 yılında Hirotake Arai tarafından Japonya’da kurulan şirket, en köklü kask üreticilerinden biri olarak tanınıyor. Arai; bütün kasklarına uyguladığı organik dış kabuk şekilleri, kusursuza yakın havalandırma sistemleri ve kendi teknolojileri olan PB-SNC kabuk konstrüksiyonu sayesinde piyasadaki rakiplerinden farklı yönlerini efektif şekilde ortaya koyuyor. 3 nesildir Arai ailesi tarafından sürdürülen ve bütün kaskları el üretimi olan şirket, F1 pilotları tarafından da en çok tercih edilen kask markası olma unvanına sahip. Arai, amatör ve profesyonel kullanım için geliştirdiği kasklara defalarca güvenlik ve aerodinamik testleri uyguluyor; gerek pistlerde gerekse sokaklarda en hafif, konforlu ve güvenli sürüşü sağlamak için ürettiği kaskları her geçen gün geliştiriyor.

 
Modeller
 

Arai Concept XEArai Quantic  
Arai Profile V
 Arai RX7 V EVOArai Tour X5Arai Yedek Parça

Popüler Kategoriler