9 %

Agv X70 Solid Mat Siyah Yarım Motosiklet Kaskı

Eski fiyat: 10090,00 TL
9149,00 TL
KDV Dahildir.
Agv X70 Solid Mat Siyah Yarım Motosiklet Kaskı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 26983
*

Agv X70 Yarım Motosiklet Kaskları

Agv motosiklet kasklarının efsane X serisinin yarım kask modeli AGV X70 özel renkleri ve üstün kalitesiyle dikkat çekiyor. 3 farklı kabuk boyutu ve 3 farklı eps dolgusuna sahip olan AGV x70 görsel güzelliğinin yanısıra güvenlik olarak da üst seviye bir motosiklet kaskıdır. Yüksek dayanıklığa sahip fiberglas kabuk 3 yoğunlulku EPS dolgu malzemesi ECE 2205 Güvenlik sertifikası gibi özellikler standart. Cafe racer, Retro motosikletlerin yanısıra scooter türünde motosiklet modellerinde de şehir içi kullanımı için oldukça ideal bir tercih. 

Özellikleri;

  •          Ultra dayanıklı fiberglas kabuk.
  •          3 farklı kabuk ve 3 eps boyutuna göre üretilmiştir.
  •          Anti bakteriyel iç pedler ve gerçek deri ek kısımlar.
  •          Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler.
  •          Double D Çene Bağlantısı
  •          1050 Gram +-50

agv motosiklet kaskları

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler