Agv Orbyt Açık Motosiklet Kaskı İnci Beyaz Mavi Kırmızı

7590,00 TL
KDV Dahildir.
Agv Orbyt Açık Motosiklet Kaskı İnci Beyaz Mavi Kırmızı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 29032

Agv Orbyt Açık Motosiklet Kaskı İnci Beyaz Mavi Kırmızı

Agv Orbyt, Şehir ortamlarda maksimum konfor, özgürlük ve koruma için tasarlanmış bir kasktır. Ultra konforlu iç tasarımı her sürüşü kolay ve keyifli hale getirir. Şehiriçi kullanım için tasarlanmış, maksimum konfor ve güvenlik sağlayan, harika tasarıma sahip yeni bir kask: AGV Orbyt

Özellikler: 

Terletmeyen konforlu kumaş,

Rahatlıkla gözlük takılabilinir tasarım,

Intercom uyumlu, 

2 boyutta geliştirilen 3 yoğunluklu EPS,

Yüksek dirençli termoplastik yapı

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler