AGV K6 S Slashcut Motosiklet Kaskı

21990,00 TL
KDV Dahildir.
AGV K6 S Slashcut Motosiklet Kaskı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 28917
*

 

   

Profesyonel MotoGP™ sürücüleri için geliştirilen tüm teknoloji, her türlü yol kullanımı için ideal bir kasktır. K6 S, maksimum performans için geliştirilmiş çok yönlülüğün özüdür. Her tür sürüş ve tüm yol yüzeyleri için uygundur , spor ve gezi dünyasının en iyi özelliklerini içerir ve virajlara girmekten uzun mesafeli yolculuklara kadar  her türlü zorluğun üstesinden gelmek için idealdir. günlük şehir gezintileri. Karbon ve aramid fiber kabuğu , kategorisindeki en iyi koruyucu performansı sağlar ve onu dünyanın en hafif tam kapalı yol kaskı yapar. Katı AGV Extreme Safety tasarım protokolü sayesinde K6 S, katı kuralların gerektirdiği tüm testleri geçer.ECE22.06 standardı, büyük bir farkla kaskı en son yol homologasyonlarının gerektirdiği seviyelerden %36 daha güvenli hale getiriyor. Rüzgar tünelinde geliştirilen aerodinamik şekiller, herhangi bir sürüş pozisyonunda ideal hava girişi için optimize edilmiştir ve bu çözümü, ödün vermeden kendi sürüş stillerini seçme özgürlüğü isteyen sürücüler için mükemmel kılar. Aerodinamik rüzgarlık, havayı bölmek ve seyir hızlarında sarsıntıyı sınırlamak için gelişir. Üstün konfor, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır ve yolculuk boyunca yalnızca yola ve engellere odaklanmanızı sağlar. Birinci sınıf iç mekanlar su geçirmez ve havalandırmalıdır. Sürücülerin yalnızca önlerindeki yola odaklanarak sonsuz kilometreleri tam bir konfor içinde kat edebilmeleri için tasarlandılar. Alın ve çene koruyucudaki yenilikçi havalandırma delikleri , eldiven takarken bile kolay ayarlama için tasarlanmıştır , bu da sürücünün her zaman doğru miktarda havalandırmaya sahip olduğu anlamına gelir. Çene koruyucunun geniş, konforlu iç kısmı, havalandırma delikleri açıkken maksimum havalandırmadan yararlanmak üzere tasarlanmıştır.

Rüzgar koruyucu

 

AERODİNAMİK

 

Entegre spoyler

 

Tüm sürüş pozisyonları için optimize edilmiştir

 

Türbülansı azaltmak için tasarlanmış kabuk şekli

 

2Dry: anında ter emilimi

 

Yanak pedleri güvenlik serbest bırakma sistemi

 

Yanak pedleri: Kaskı takmayı/çıkarmayı kolaylaştırmak için Ritmo kumaş, yüksek hızda stabilite sağlamak için Shalimar kumaştan elmacık kemiği bölgesi ile

 

Taç pedi: Yumuşak ve nazik bir dokunuş için Shalimar kumaşı

 

Kucaklayan boyun rulo profili

 

Gözlük takmaya izin verecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır

 

Microsense: birinci sınıf cilt konforu

 

Boyun rulosu: Yüksek aşınma direnci ve su geçirmezlik özelliklerine sahip Ritmo kumaş ve sentetik deri

 

AGV ARK haberleşme sistemine hazır

 

Yansıtıcı ekler

 

Çıkarılabilir ve yıkanabilir iç kısımlar

 

Çıkarılabilir burun koruması

 

Temizlenmiş: antibakteriyel koruma

 

Çift D Bağlantı

 

4 kabuk boyutu

 

4 boyutta geliştirilen 5-yoğunluklu EPS

 

Karbon-Aramid elyaf

 

Köprücük kemiği güvenli profili

 

1 geniş arka aspiratör

 

5 ön havalandırma

 

Ayarlanabilir havalandırma delikleri

 

%100 Max Vision Pinlock (120) dahildir

 

190° yatay görüş alanı

 

85° dikey görüş alanı

 

Çizilmez

 

Metal vizör mekanizması

 

Mikro açma sistemi

 

Çok adımlı vizör mekanizması

 

Optik sınıf 1

 

Patentli Ekstra Hızlı Çıkarma Sistemi

 

Patentli vizör kilit sistemi

 

1.255 g ilk kabuk boyutunda

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler