AGV K3 Decept Kapalı Motosiklet Kaskı Yeşil Kırmızı

11190,00 TL
KDV Dahildir.
AGV K3 Decept Kapalı Motosiklet Kaskı Yeşil Kırmızı
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 29088
*

Mükemmelliğe doğru gelişen bir AGV ikonu. K3, AGV'nin çok yönlü, güvenli bir kaskın tüm özelliklerini olağanüstü seviyelere taşıyan tam kapalı yol kaskıdır. Herkes için en üst düzeyde güvenlik sunar - yüksek dirençli termoplastik malzemeden yapılmış kabuk , çok yoğunluklu EPS ve köprücük kemiği koruma profili ve koruyucu siperlik gibi ayrıntılar, K3'ün  ECE22.06 onayını almasını sağlar. . AGV Extreme Safety  protokolü sayesinde K3, en son uluslararası standartların ve bazılarının gerekliliklerini karşılar. Gücü, çok yönlülüğünde yatmaktadır. K3, her durumda en iyi performansını ortaya koymak için tasarlanmıştır. Dahili güneşlik Eldiven takılıyken rahatlıkla çalıştırılabilen , çok parlak olduğunda yardımcı olur ve dinlenme konumundayken ön havalandırmayı engellemez. Pinlock Max Vision buğu önleme sistemi, ortam ile kaskın içi arasındaki sıcaklık farkının vizörün tehlikeli bir şekilde buğulanmasına neden olabileceği en yağışlı ve en soğuk günlerde bile maksimum görünürlüğü garanti eder. . Ultravision vizör ayrıca 190° yatay görüş alanını garanti eder , böylece engelleri, yolu ve önünüzdeki her şeyi daha erken ve daha iyi görebilirsiniz. K3 haberleşme sistemlerinin kurulumu için hazırlanmıştır. Gözlük takmaya uygun iç tasarım, sürüş sırasında gözlüklerinizi veya güneş gözlüklerinizi rahatça takmanıza olanak tanır. Konfor performansı artırır. K3'ün aerodinamik profili, 130 km/s'lik bir seyir hızında sıfır dinamik ağırlığa ulaşmak için tasarlanmıştır. Sürüşte maksimum konsantrasyon için daha düşük ağırlık ve boyun kaslarında daha az gerginlik anlamına gelir. Teri ve nemi hızlı bir şekilde emen 2DRY malzemeden üretilen iç kısımlar , tam uyumu kişiselleştirmek ve ne kadar rahat hissettirdiğini en üst düzeye çıkarmak için özelleştirilebilir . Havalandırma, öndeki ve çenedeki hava delikleri aracılığıyla maksimum verimliliğe ulaşır, hassastır ve eldiven takılıyken kullanımı kolaydır. Pratik mikrometrik çelik kapatma sistemikask bağlantısının hızlı ve güvenli bir şekilde ayarlanmasına izin verir.

DAHİL OLAN AKSESUARLAR

Pinlock

Rüzgar koruyucu

AERODİNAMİ

Tüm sürüş pozisyonları için optimize edilmiştir

Aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve 130km/s'de (80 mph) 0 dinamik ağırlığa sahip olmak için tasarlanmış kabuk şekli

İÇ ASTAR

2Dry: anında ter emilimi

Tüm bedenler arasında değiştirilebilir yanak pedleri

Boyun rulo profili

Gözlük takmaya izin verecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır

Taze ve pürüzsüz nefes alabilen kumaş

Hassas bölgelerde dikiş yok

Jenerik iletişim sistemi için hazır

Çıkarılabilir ve yıkanabilir iç kısımlar

Çelik mikrometrik

KABUK

3 kabuk boyutu

Köprücük kemiği güvenli profili

Yüksek Dirençli Termoplastik

4 boyutta geliştirilen çok yoğunluklu EPS

HAVALANDIRMA

1 arka aspiratör

4 ön havalandırma

Ayarlanabilir havalandırma delikleri

VİZÖR

%100 Max Vision Pinlock dahil

190° yatay görüş alanı

Çizilmez

Alet kullanmadan çıkarılabilen entegre çizilmez güneşlik

Mikro açma sistemi

Çok adımlı vizör mekanizması

Patentli Ekstra Hızlı Çıkarma Sistemi

UV koruyucu

AĞIRLIK

1.500 g ilk kabuk boyutunda

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler