AGV Insyde Dahili Bluetooth İntercom Sistemi Tekli

10373,00 TL
KDV Dahildir.
AGV Insyde Dahili Bluetooth İntercom Sistemi Tekli
  • Marka: AGV
  • Hızlı Bul: 28839

AGV Insyde Dahili Bluetooth İntercom Sistemi Tekli

  AGV Insyde, Agv Tourmodüler kasklaara entegre edilebilen DMC™ Dynamic Mesh Communication teknolojisine sahip ilk sistemdir. Cardo tarafından özel olarak geliştirilen gelişmiş motosiklet interkom teknolojisi, uzun yolculuklar için son derece koruyucu ve konforlu olan AGV Tourmodular'ın özel donanımının bir parçasıdır.

   DMC™ teknolojisi, her koşulda mükemmel bağlantı kararlılığı ile motosikletçiler arasında yüksek kalitede iletişim sağlar. Kurulum için basit bir tıklama yeterlidir ve gerisini AGV INSYDE halleder, toplamda 6 km'ye kadar menzile sahip, birbirinden 1,2 km'ye kadar mesafede olabilen 15'e kadar sürücü arasında sabit bir bağlantı kurar. Ve Bluetooth® teknolojisine sahip diğer tüm cihazlarla tamamen uyumludur.

  DMC™ teknolojisi kesintisiz, parazitsiz iletişim sağlar: Yalnızca Bluetooth® teknolojisine sahip interkomlardan farklı olarak, bir veya daha fazla katılımcı konuşmaya katılır veya ayrılırsa, iletişim zinciri hiç kopmadan sorunsuz bir şekilde devam eder. Bu teknolojinin olanakları sonsuzdur: AGV INSYDE, çağrıları cevaplamayı, interkom ile bağlı diğer sürücülerle iletişime yerleştirmeyi, Bluetooth® bağlantısı olan herhangi bir cihazdan müzik dinlemeyi ve yolcu ile paylaşmayı mümkün kılar.

  RDS sistemi ve en kararlı sinyalin otomatik seçimi ile FM radyo dinleyebilirsiniz. Tüm bunlar, gelişmiş Natural Voice teknolojisi sayesinde yalnızca bir el dokunuşuyla veya doğrudan sesli komutlarla kolayca ve sezgisel olarak kontrol edilebilir. AGV INSYDE, tüm sesli sinyal kaynaklarını (interkom, müzik, çağrılar, FM radyo) kesintisiz ve maksimum bir deneyim için eşzamanlı ve bağımsız alımlarını sağlayan sofistike bir algoritma aracılığıyla kontrol eder. Sohbetlerden çıkmak ve sohbetlere girmek, müzik dinlemek ve diğer motosikletçilerle iletişim kurmak, dikkat dağıtıcı duraklamalar olmadan ve grupla bağlantı kurmaya ve yeniden bağlantı kurmaya gerek kalmadan otomatik ve sorunsuzdur. Dikkat dağıtıcı yok, kesintisiz iletişim. Üstün ses kalitesi, seviyeyi bağımsız olarak dış seslere ve ortam gürültüsüne göre ayarlayan ve sürücü için her zaman aynı net ses kalitesini koruyan otomatik ses kontrol sistemi tarafından da garanti edilir. Uzun pil ömrü 13 saate kadar kesintisiz iletişim sağlar. Ama hepsi bu değil! AGV INSYDE, şarj aşamasında da kullanılabilir. Bu şekilde, sürüş sırasında şarj etmek için sistemi bir güç bankasına veya 12 V'luk bir prize bağlayabilir ve bağlayabilirsiniz. İletişim asla bitmez. AGV INSYDE, Cardo ile işbirliği içinde geliştirildi ve AGV Tourmodular modüler kask ile tam entegrasyon için uygundur. Sistem IP65 sertifikalıdır ve iOS ve Android sistemleriyle uyumlu akıllı telefon için bir arayüz uygulamasına sahiptir.

Özellikler:

40 mm HD hoparlör
otomatik ses kontrolü
istasyon arama ve hafıza fonksiyonlu dahili FM radyo
müzik paylaşılabilir
akıllı ses karıştırma
sesli komutlarla kontrol
CE, FCC, IC ve MIC güvenlik standartlarına uygundur
13 saat konuşma süresi
Bluetooth v4.1
interkom aramaları
Güncellenebilir Cardo yazılımı
Suya karşı korumalı (IP65)
Sürüş sırasında şarj mümkün
Dinamik Ağ İletişimi (DMC)
15 sürücüye kadar grup aramaları
6 km'ye kadar toplam menzil / cihazdan cihaza menzil 1,2 km
özel sohbet mümkün
evrensel bağlantı

iPhone'lar ve Android cep telefonları için aplikasyon uygulamaları

 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler