Agv Corsa Multi W5 Hundred Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz Siyah Kırmızı

33180,00 TL
KDV Dahildir.
Agv Corsa Multi W5 Hundred Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz Siyah Kırmızı
 • Marka: AGV
 • Hızlı Bul: 27750
*

Agv Corsa Motosiklet Kaskları

Agv Kask markasının yarışçılar için geliştirdiği en üst seviye modellerden biri olan AGV Corsa , tamamen yüksek hızlı sürüş odaklı geliştirilen, aerodinamik olarak en üst performansı sunan motosiklet kasklarından biridir ve yarış motosikletlerinde kullanıma uygundur. Yüksek dayanıma sahip karbon aramid ve fiberglass karışımı kabuk içerisine 4 boyutta ve 5 ayrı yoğunluğa sahip EPS darbe emici dolgu malzemesi ile en üst seviye korumayı ve konforu sağlar. 

 

Özellikleri;

 • 4 boyutta geliştirilmiş 5-yoğunluklu EPS darbe emici dolgu
 • 4 boyutta CAAF (Karbon-Aramidik-Fiberglas) ile üretilen kabuk.
 • Kabuk şekli, aerodinamik performansı en üst düzeye çıkarmak ve köprücük kemiğine çarpma riskini en aza indirmek için özel tasarlanmıştır. Yarış pozisyonundaki kıyafetlerle tamamen uyumlu rüzgar ile etkileşimi en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.
 • IVS (Entegre Havalandırma Sistemi), 5 adet büyük ön havalandırma girişi ve 2 adet arka havalandırma çıkışıyla kullanıcıya istediği ölçüde hava yönlendirme imkanı sunar ve tüm hava menfezleri ayarlanabilir.
 • Yeni iç çene kanalları, hava akışını tüm vizör yüzeyinden eşit olarak dağıtır.
 • rüzgar tünelinde test edilen spoyleri, yüksek süratlerde sürüş esnasında aerodinamik performansı ve dengeyi en üst düzeye çıkarır. Spoyler bir kaza durumunda kasktan ayrılmak üzere tasarlanmıştır, bu sayede daha fazla sürüklenebilir ve kaza anında herhangi bir yüzeye takılmaz.
 • Yeni Corsa R iç tasarım konstrüksiyonu, sağlam, başı saran ve basınçsız bir uyum sağlamak ve dinamik konforu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir burun koruyucu ve rüzgar koruyucusu.
 • Patentli yönü değiştirilebilen iç pedleri, sürücünün tercih ettiği sıcaklıkta kalmasını sağlar. Sıcak Taraf: Isıyı koruyan ve yumuşak bir dokunuş sunan Shalimar kumaş veya Soğuk Taraf: Teri hızla emen ve kuru tutan Ritmo kumaş
 • Kaskın iç kısmı en yüksek sürüş konforunu sunmak için tasarlanmıştır. Tüm parçalar kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.
 • Boyun pedleri: Suya dayanıklı Shalimar ve Nubuk kumaşı, kaskın içine su girmesini önler.
 • Yanak pedleri: Sanitized® (antibakteriyel koruma), 2Dry (nem fitili) ve Microsense (üstün cilt rahatlığı ve aşınma direnci) içeren Ritmo kumaşı.
 • Tepe ped: Shalimar (sıcak yan) ve Ritmo (soğutucu tarafı) mevsime göre değiştirerek kullanılabilir.
 • Yeni Patentli yanak pedleri güvenlik sistemi, kaza durumunda rahatça yanak pedlerini çıkarmak için tasarlanmıştır.
 • % 100 Max Vision Pinlock® (120) anti buğu teknolojisine sahip vizör, yarış pozisyonu (85 °) ve eşsiz yatay görünüm (190 °) üzerindeki maksimum dikey görünüm için tasarlanmıştır. Vizör çizilmeye karşı dayanıklıdır ve kutuya bir tear-off kiti dahildir.
 • Patentli Vizör Kilit Sistemi (VLS) bir kaza durumunda kazara açılma riskini azaltır: Vizör kalınlığı 4 ila 5 mm arasındadır, bir kaza durumunda yüz ve göz koruması artar.
 • Visor ve kabuk arasında tam sızdırmazlık sağlayan roto-translasyon hareketi ile eşsiz metal vizör mekanizması. Hiçbir alet gerektirmeden ve vizörün saniyeler içinde çıkarılıp değiştirilmesine olanak tanıyan hızlı vizör çıkarma sistemi. Mekanizma alanı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle çevresel görünümü ve darbe performansını destekler.
 • Double-D çene bağlantı kayışı ile bağlanmaktadır.

agv motosiklet kaskları

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel


AGV Motosiklet Kaskları

Amisano Gino Valenza tarafından 1947 yılında kurulan AGV, yarım asırdan fazla süredir ürettiği yarış kaskları ile tanınıyor. Şirket bugün motosiklet yarışçılarının, F1 pilotlarının, kayak sporcularının hatta jet pilotlarının kullanımı için ürettiği yüzlerce farklı modelde kasklarıyla tanınıyor.

İlk ürettikleri kaskı deriden üreten şirket, 1967 yılında ilk kapalı kaskı üreterek kask ekolünün bugünkü kilit taşlarının oluşmasında aktir rol almıştır. Ürettikleri kasklarda güvenlik ve aerodinamizmi ilk planda tutan şirket, estetik açıdan da hiçbir taviz vermemeyi başarabilen sayılı şirketler arasında. AGV’nin 2013 yılında ürettiği ve küresel olarak ciddi bir kamuoyu ilgisi toplamayı başaran Pista GP, kask derecelendirme testi olan Sharp Testi’nde 5 yıldız alarak dünyanın en güvenli 331 kaskının arasında kendine yer bulmuştur ve AGV’nin bu kasktan esinlenerek hazırladığı Pista GP serisi için iyi bir rol modeli olmuştur. İtalyan ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan AGV, bugün dünya çapında tanınırlığa sahip bir marka konumunda. 

AGV Kask Modelleri

AGV AX-9    agv fluid kasklarAGV Fluid  Agv x70 motosiklet kasklarıAGV X70   AGV Pista GP
AGV K6
 
 AGV K5 S
AGV K3 SV
 agv k1 motosiklet kasklarıAGV K1 S
AGV Çeneden Açılır Kasklar
AGV Yedek Parça 

Popüler Kategoriler