Venom Urban Yazlık Fileli Motosiklet Pantolonu Siyah

750,00 TL
KDV Dahildir.
Venom Urban Yazlık Fileli Motosiklet Pantolonu Siyah
  • Marka: Venom
  • Hızlı Bul: 27930
*

Venom Urban Yazlık Fileli Motosiklet Pantolonu Siyah

Mesh(örgü) delikli Cordura Kumaş ile tam bir yazlık motosiklet pantolonu, uygun fiyatına ek olarak dahili CE Onaylı 1.seviye İmpactec diz koruması dahildir. Sadece Yaz aylarında kullanıma uygundur şort gibi kısa ve ince kıyafetlerin üzerinede giyebileceğiniz yazlık motosiklet pantolonudur.
 
Özellikleri;
 
Yırtılma ve sürtünmeye dayanıklı mesh cordura kumaş
CE onaylı 1. seviye diz koruması dahil
2 adet dış cep 
%100 Yerli üretim

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Venom Motosiklet Montları - Eldivenleri - Kaskları ve Ekipmanları

 

Venom Markası Türkiye de tasarlanan ve Motosiklet sürücülerinin tüm ihtiyaçlarını fiyat performans olarak en iyi şekilde karşılamak için ürünler geliştiriyor. Motosiklet Montu , Eldiveni , Pantolonu, Kaskı gibi aklımıza gelebilecek bir çok segmentte motosiklet aksesuarı segmentine sahip olan bir Marka.

Aksesuar üretiminde , 600D Cordura Kumaş, Duratex Su geçirmez membranlar , Mesh Cordura nefes alabilen kumaşlar, REISTA ısı katmanları , YKK Fermuar gibi Teknik malzemeler kullanılıyor. Ürünler Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek tasarlanıyor ve en çok tercih edilen markalar arasında . Uygun fiyatları ve Teknik detayları ile Venom Motosiklet Ekipmanlarını Gönül rahatlığıyla satınalabilir ve uzun süre problemsiz kullanabilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler