Venom Touring Pro Mevsimlik Motosiklet Montu Siyah

1800,00 TL
KDV Dahildir.
Venom Touring Pro Mevsimlik Motosiklet Montu Siyah
  • Marka: Venom
  • Hızlı Bul: 28353
*

Venom Touring Pro Mevsimlik Motosiklet Montu Siyah

Oxford sürüklenmeye dayanıklı kumaş, suya dayanıklı membran ve ısı yalıtımlı kışlık iç astar dahil, mevsimlik motosiklet montudur.
CE onaylı omuz, dirsek, sırt korumaları dahil, iç katmanları kolay fermuar sistemi ile çıkartılabilir ayrıca bel ve kol ayar kayışlarıyla bedeninize göre rahatça ayarlayabilirsiniz.

Omuz Korumalar Level 2
CE EN 1621-1:2012 (Sertifika tarihi 2020)

Dirsek korumalar Level 1 
CE EN 1621:2012 (Sertifika tarihi 2020

Sırt koruma Level 1 
CE EN 1621:2014 (Sertifika tarihi 2020)

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Venom Motosiklet Montları - Eldivenleri - Kaskları ve Ekipmanları

 

Venom Markası Türkiye de tasarlanan ve Motosiklet sürücülerinin tüm ihtiyaçlarını fiyat performans olarak en iyi şekilde karşılamak için ürünler geliştiriyor. Motosiklet Montu , Eldiveni , Pantolonu, Kaskı gibi aklımıza gelebilecek bir çok segmentte motosiklet aksesuarı segmentine sahip olan bir Marka.

Aksesuar üretiminde , 600D Cordura Kumaş, Duratex Su geçirmez membranlar , Mesh Cordura nefes alabilen kumaşlar, REISTA ısı katmanları , YKK Fermuar gibi Teknik malzemeler kullanılıyor. Ürünler Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek tasarlanıyor ve en çok tercih edilen markalar arasında . Uygun fiyatları ve Teknik detayları ile Venom Motosiklet Ekipmanlarını Gönül rahatlığıyla satınalabilir ve uzun süre problemsiz kullanabilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler