Venom Dakar Motosiklet Montu Siyah

1400,00 TL
KDV Dahildir.
Venom Dakar Motosiklet Montu Siyah
  • Marka: Venom
  • Hızlı Bul: 26119
*

Venom Dakar Motosiklet Montu Siyah

Venom motosiklet montları uygun fiyat, performans ve kalitedeki iddasını venom traveller motosiklet montunda da ortaya koyuyor, çıkarılabilir yağmur astarı ve termal astarı sayesinde ilkbahar, sonbahar, kış aylarında kullanıma uygun son derece işlevsel bir mont olan venom traveller ayarlanabilir bilek ve bel kısımları, spor enduro kesimi, özen gösterilen dikiş kalitesi ile iyi bir tercih olabilir. CE onaylı omuz dirsek korumaları bulunan traveller'in sürtünme noktalarında 1000D cordura kumaş kullanılmış, teknik olarak da güvenlikten ödün vermeyen venom traveller'i denemizi tavsiye ederiz. 

Özellikleri:

500D polyester ve 1000D Cordura kumaş,
3 katmanlı motosiklet ceketi
Çıkarılabilir su geçirmez iç astar ve termal astar
Bel ve bilek kısımlarında ayarlanabilir cırt cırtlar
Görünürlük için reflektif şeritler
Göğüs ve sırtta fermuarla açılabilen örgü (Mesh) havalandırma
Önde 2, arkada 1 büyük cep

İç kısımda telefon cebi
CE onaylı kol, omuz ve sırt koruma
4 mevsim giyilebilir

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Venom Motosiklet Montları - Eldivenleri - Kaskları ve Ekipmanları

 

Venom Markası Türkiye de tasarlanan ve Motosiklet sürücülerinin tüm ihtiyaçlarını fiyat performans olarak en iyi şekilde karşılamak için ürünler geliştiriyor. Motosiklet Montu , Eldiveni , Pantolonu, Kaskı gibi aklımıza gelebilecek bir çok segmentte motosiklet aksesuarı segmentine sahip olan bir Marka.

Aksesuar üretiminde , 600D Cordura Kumaş, Duratex Su geçirmez membranlar , Mesh Cordura nefes alabilen kumaşlar, REISTA ısı katmanları , YKK Fermuar gibi Teknik malzemeler kullanılıyor. Ürünler Türkiye şartları ve kullanıcıları düşünülerek tasarlanıyor ve en çok tercih edilen markalar arasında . Uygun fiyatları ve Teknik detayları ile Venom Motosiklet Ekipmanlarını Gönül rahatlığıyla satınalabilir ve uzun süre problemsiz kullanabilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler