İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
(0216) 700 17 68 Acıbadem Sarayardı Caddesi No:44 Kadiköy İstanbul
Arama
Filters
Kapat

SW MOTECH Drybag Kuyruk Çantası

SW MOTECH DryBag 350-600 Kuyruk Çantası

 

     SW MOTECH Drybag Kuyruk Çantası modelini sizler için inceledik. Bu çantayı anlatmaya başlamadan önce söylemeliyiz ki Drybag gerek kullanışlılığı gerek fiyat performansı olarak kuyruk çantalarının en üst sıralarında yer alıyor.Aslında SW MOTECH bunun için bize fazlasıyla neden sunuyor.Öncelikle Drybag 350 (35L) ve Drybag 600 (60L) olmak üzere iki farklı ebatta üretiliyor, isterseniz trafikte farkedilmek için neon sarı isterseniz göze çarpmaması için gri rengi mevcut.

SW MOTECH DryBag Kuyruk Çantası

   Çantanın kullanımına geçicek olursak Alman yapımı olmasının tüm detaylarını taşıyan çanta; yırtılma, delinme ve darbelere karşı dayanıklı, su geçirmez malzemeler kullanılarak üretilmiş. Tüm hava koşullarında kullanılabilmesi ve her motosiklet türüne uyacak şekilde tasarlanmış olması en büyük artıları. Ölçüleri ise Şöyle; 350 modelinin boyutları 30Cm yükseklik 55Cm uzunluk ve 30 Cm genişliğe sahip ,600 modelinin boyutları 35Cm yüksekliğe 70cm uzunluğa ve 35 Cm genişliğe sahip. Çantalar yumuşak malzemeli olduğu için içine konulan malzemeye göre esneklik gösterebilir. 

SW MOTECH DryBag Kuyruk Çantası
     4 farklı yerde bulunan bağlantı sistemi sayesinde sürüş sırasında herhangi bir devrilme veya düşme ihtimali en aza indirilmiş. Drybag ergonomik omuz askısı sayesinde, sürüş sonrası omuzunuda veya elinizde kolayca taşımanız mümkün, ayrıca farklı Sw Motech Drybag çantalarınızı üstüste bağlayarak daha fazla kapasite ve alan kazanabiliyorsunuz. Çantanızın kaybolması durumunda telefonunuzdan ulaşılması için kartvizit cebi de bulunuyor. İki renk seçeneğinde de reflektörler mevcut ve bu sayesinde gece yolculuklarınızda görünürlüğünüzün artması planlanmış.

SW MOTECH Drybag 350 Gri
     Sw motech drybag aldığınızda çanta ile birlikte gelecekler arasında ergonomik omuz askısı ve 4 adet montaj askısı bulunuyor.Opsiyonel olarak almak istemeniz durumunda ekstra montaj askılarını alabilir aynı anda 2 farklı Drybag çantayı bağlayarak kargo kapasitenizi artırabilirsiniz.

Yazın