20 %

Spidi Voyager H2OUT Motosiklet Eldiveni Sarı

Eski fiyat: 750,00 TL
600,00 TL
KDV Dahildir.
Spidi Voyager H2OUT Motosiklet Eldiveni Sarı
  • Marka: Spidi
  • Hızlı Bul: 24966
*

Spidi Voyager H2OUT Motosiklet Eldiveni

Mikrositre ve 80gr elyaf yalıtımı ile kaplı geliştirilmiş motosiklet gezi ve tur eldiveni. Su geçirmez, nefes alabilen ve rüzgar geçirmez H2Out membran, yağmur direncini garantiler.
Özellikler;
Clarino® Avuç içi
Neopren uçlar
Iç kısımdaki mikrofleks
Küçük parmak ve elin yanındaki takviyeler
Powertech parmak ekleri
80 gr yuvarlak fiber izolasyon
Su geçirmez, nefes alabilen ve rüzgar geçirmez H2out membranı

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Spidi Motosiklet Montları | Pantolonları | Eldivenleri | Ekipmanları

 

Spidi , bir İtalyan Markası olarak; 30 yılı aşkın süredir motosiklet sektöründe üstün kaliteli ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.  Motosiklet ekipmanları ilk önceleri sadece Soğuk , Yağmur ve yol şartları için tasarlanırken şuanda pist için gereksinimler bunların çok ötesinde. Spidi Motosiklet ekipmanları gelişen ve değişen sürücü ihtiyaçlarını 30 yıldır analiz ediyor ve Sürücülere en kaliteli ürünleri dünya çapında tedarik ediyor.

Motorsporlarında bir çok sponsorluğu da bulunan Spidi , özellikle yeni teknolojiler üretiminde her zaman öncü oldu. En son projeleri “ Hava Yastıklı Boyun Koruması “ da bunlardan sadece biri.

Motoruma.com ayrıcalığı ile Sipidi Türkiye de satışta olan Spidi Mont, Spidi Eldiven , Spidi Pantolonların Modellerini inceleyebilir, fiyat ve ürünler hakkında detaylı incelemeleri takip edebilirsiniz.

 

 

Popüler Kategoriler