Spidi Cargo Bag Motosiklet Sırt Çantası Siyah

512,54 TL
KDV Dahildir.
Spidi Cargo Bag Motosiklet Sırt Çantası Siyah
  • Marka: Spidi
  • Hızlı Bul: 22330

Spidi Cargo Bag Motosiklet Sırt Çantası Siyah

Özellikle motosiklet sürücüleri için dizayn edlimiş yüksek mukavemetli kumaştan üretilen bir sırt çantasıdır. 22 Litre kapasitesi bulunan cargo bag Sürüş pozisyoununda iken sırtınızda maksimum ağırlık yayılımı yapar. 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Spidi Motosiklet Montları | Pantolonları | Eldivenleri | Ekipmanları

 

Spidi , bir İtalyan Markası olarak; 30 yılı aşkın süredir motosiklet sektöründe üstün kaliteli ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.  Motosiklet ekipmanları ilk önceleri sadece Soğuk , Yağmur ve yol şartları için tasarlanırken şuanda pist için gereksinimler bunların çok ötesinde. Spidi Motosiklet ekipmanları gelişen ve değişen sürücü ihtiyaçlarını 30 yıldır analiz ediyor ve Sürücülere en kaliteli ürünleri dünya çapında tedarik ediyor.

Motorsporlarında bir çok sponsorluğu da bulunan Spidi , özellikle yeni teknolojiler üretiminde her zaman öncü oldu. En son projeleri “ Hava Yastıklı Boyun Koruması “ da bunlardan sadece biri.

Motoruma.com ayrıcalığı ile Sipidi Türkiye de satışta olan Spidi Mont, Spidi Eldiven , Spidi Pantolonların Modellerini inceleyebilir, fiyat ve ürünler hakkında detaylı incelemeleri takip edebilirsiniz.

 

 

Popüler Kategoriler