Spidi Back Warrior Motosiklet Sırt Koruma 180-195 cm

1923,00 TL
KDV Dahildir.
Spidi Back Warrior Motosiklet Sırt Koruma 180-195 cm
  • Marka: Spidi
  • Hızlı Bul: 22328

Warrior teknolojisi, şok emici kompozit malzemelerin hücrelerine dayanıyor. Elde edilen somut sonuç, 9 KiloNewton'luk ortalama şok emici faktörüyle birlikte seviye 2 CE sertifikasıdır.

Bu tür koruyucular için sertifika testleri yapılırken, kalıntı enerjinin istenen değeri 18 KNs üzerinde olmamalıdır. Warrior Back'in artık enerjisi 7.8 KNs'dir. Şaşırtıcı derecede hafif, ince ve konforlu olan bu koruyucusu, geliştirilmiş konfor fikrini güvenliği arttırmada bir faktör olarak geliştiriyor, çünkü sürüşü kolaylaştırıyor ve sürücü daha iyi konsantre olabiliyor.

Hava kanalları ve iç örgü, hava sirkülasyonunu iyileştirmeyi amaçlamaktadır,

Normal sırt koruyucularından yaklaşık % 50 daha fazla. Konforlu gelişmiş malzeme ve yenilikçi bir tasarımın uygulanması, Back Warrior'ın toplam ağırlığın 560 gramın altında kalmasını sağladı, bu da geleneksel korumacıların ortalama 900 gramına karşı ergonomide büyük avantaj sağlıyor.

Erkek ve kadın için 145 cm'den 195 cm'ye kadar (erkek 4 kadın 2) farklı ebatlı ölçüler, Bu özelleştirme ile aynı zamanda, sürücünün sırtına tam oturarak giyilen ceketleri etkilemeyecek. 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Spidi Motosiklet Montları | Pantolonları | Eldivenleri | Ekipmanları

 

Spidi , bir İtalyan Markası olarak; 30 yılı aşkın süredir motosiklet sektöründe üstün kaliteli ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.  Motosiklet ekipmanları ilk önceleri sadece Soğuk , Yağmur ve yol şartları için tasarlanırken şuanda pist için gereksinimler bunların çok ötesinde. Spidi Motosiklet ekipmanları gelişen ve değişen sürücü ihtiyaçlarını 30 yıldır analiz ediyor ve Sürücülere en kaliteli ürünleri dünya çapında tedarik ediyor.

Motorsporlarında bir çok sponsorluğu da bulunan Spidi , özellikle yeni teknolojiler üretiminde her zaman öncü oldu. En son projeleri “ Hava Yastıklı Boyun Koruması “ da bunlardan sadece biri.

Motoruma.com ayrıcalığı ile Sipidi Türkiye de satışta olan Spidi Mont, Spidi Eldiven , Spidi Pantolonların Modellerini inceleyebilir, fiyat ve ürünler hakkında detaylı incelemeleri takip edebilirsiniz.

 

 

Popüler Kategoriler