Spidi Back & Chest Motosiklet Koruma 170 - 180 CM

2667,00 TL
KDV Dahildir.
Spidi Back & Chest Motosiklet Koruma 170 - 180 CM.
  • Marka: Spidi
  • Hızlı Bul: 22324
*

Spidi Back & Chest Motosiklet Koruma 170 - 180 CM

Özellikle Yarışçı ve sporçular için tasarlanmış benzersiz Koruma CE normlarında Level 2. Göğüs korumasının üzerindeki Oyma yüzeyler darbeleri daha etkili dağıtırken sürücüyede esneklik kazandırmaktadır.

Güvenliğin haricinde kullanıcının rahatlığıda ön planda tutulmuştur Spidi göğüs koruma ağırlığı sadece 700 gram civarındadır.

hafifliği ve kalınlığı minimize edilerek son halini aldı. 

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Spidi Motosiklet Montları | Pantolonları | Eldivenleri | Ekipmanları

 

Spidi , bir İtalyan Markası olarak; 30 yılı aşkın süredir motosiklet sektöründe üstün kaliteli ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.  Motosiklet ekipmanları ilk önceleri sadece Soğuk , Yağmur ve yol şartları için tasarlanırken şuanda pist için gereksinimler bunların çok ötesinde. Spidi Motosiklet ekipmanları gelişen ve değişen sürücü ihtiyaçlarını 30 yıldır analiz ediyor ve Sürücülere en kaliteli ürünleri dünya çapında tedarik ediyor.

Motorsporlarında bir çok sponsorluğu da bulunan Spidi , özellikle yeni teknolojiler üretiminde her zaman öncü oldu. En son projeleri “ Hava Yastıklı Boyun Koruması “ da bunlardan sadece biri.

Motoruma.com ayrıcalığı ile Sipidi Türkiye de satışta olan Spidi Mont, Spidi Eldiven , Spidi Pantolonların Modellerini inceleyebilir, fiyat ve ürünler hakkında detaylı incelemeleri takip edebilirsiniz.

 

 

Popüler Kategoriler