Sidi Mid Adventure Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah

5141,00 TL
KDV Dahildir.
Sidi Mid Adventure Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah
  • Marka: SIDI
  • Hızlı Bul: 28668
*

Sidi Mid Adventure Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah

Hem On road hem off road için en iyi kısa motosiklet botu Sidi MID ADV Gore-Tex. Sidi markasının en başarılı olan adventure Gore-Tex botunun kısa modelidir yüksek konforu ve su geçirmezlik özelliği en üst seviyede. Kolay ayarlanabilir toka sistemi ve en yüksek güvenlik seviyesine sahip kısa motosiklet 

Özellikleri;

PU (Poly Urethane) İncik Bölgesi Koruyucu Plaka

Sertleştirilmiş, darbeye dayanıklı, anatomik şekilli topuk koruyucusu

Ayak bileği bölgesinde destek

Tamamen kaydırmaz taban

 GORE-TEX Membran ile su geçirmezdir.

Vites kısmında eksta kauçuk ek koruma

Reflektif detaylar

CE Onaylı , ürünün 89/686/EEC sayılı Avrupa Direktifinin temel sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı anlamına gelir.

Koruma Sertifikası ve Derecesi 

EN13634:2017
WR Level 2.2.2.2

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   MükemmelSIDI Motosiklet Botları

   Sidi Sport, 60 yılı aşkın bir süre önce spor ayakkabı ikonu Dino Signori tarafından kuruldu. İlk olarak kayak ve bisiklet sporu için ayakkabılar geliştiren sidi markası, 1969'da İtalya'nın motosiklet kahramanı Giacomo Agostini ile bir araya gelerek motosiklet yarışlarında kullanması için Joel Robert'e yarış botları üretti ve 5.kez Dünya şampiyonu olmasına katkı sağladı; Sonraki yıllarda yol kullanıcıları için Sidi tasarım ekibi, motosiklet ayakkabısı ve teknolojisinde en çığır açan tasarımlardan bazılarını yarattı. Sidi botlar, iç ayak bileği koruması, kam kilidi ile kapanan yol botu toka sistemleri ve daha fazlasını sunan ilk firmalardan biriydi. SIDI botları, motosiklet botları ve ayakkabılarının zirvesidir; belkide şimdiye kadar yapılmış en iyisi.

Popüler Kategoriler