Sidi Aria Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah

4811,00 TL
KDV Dahildir.
Sidi Aria Gore-Tex Motosiklet Botu Siyah
  • Marka: SIDI
  • Hızlı Bul: 28669
*

Sidi Aria Gore-Tex Motosiklet Botu

Orta boy uzunluğu sayesinde gündelik kullanımda son derece konforludur, enduro, touring veya crusing motosiklet modellerinde kullanıma çok uygun, tamamen su geçimez Gore-Tex membranlı yaz kış giyilebilir, incik,bilek ve topuk kısımları güçlendirilmiş sertifikalı korumalara sahip motosiklet botudur. 

Özellikleri;

PU (Poly Urethane) İncik Bölgesi Koruyucu Plaka

Sertleştirilmiş, darbeye dayanıklı, anatomik şekilli topuk koruyucusu

Ayak bileği bölgesinde destek

Tamamen kaydırmaz taban

 GORE-TEX Membran ile su geçirmezdir.

Vites kısmında eksta kauçuk ek koruma

Reflektif detaylar

CE Onaylı , ürünün 89/686/EEC sayılı Avrupa Direktifinin temel sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı anlamına gelir.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   MükemmelSIDI Motosiklet Botları

   Sidi Sport, 60 yılı aşkın bir süre önce spor ayakkabı ikonu Dino Signori tarafından kuruldu. İlk olarak kayak ve bisiklet sporu için ayakkabılar geliştiren sidi markası, 1969'da İtalya'nın motosiklet kahramanı Giacomo Agostini ile bir araya gelerek motosiklet yarışlarında kullanması için Joel Robert'e yarış botları üretti ve 5.kez Dünya şampiyonu olmasına katkı sağladı; Sonraki yıllarda yol kullanıcıları için Sidi tasarım ekibi, motosiklet ayakkabısı ve teknolojisinde en çığır açan tasarımlardan bazılarını yarattı. Sidi botlar, iç ayak bileği koruması, kam kilidi ile kapanan yol botu toka sistemleri ve daha fazlasını sunan ilk firmalardan biriydi. SIDI botları, motosiklet botları ve ayakkabılarının zirvesidir; belkide şimdiye kadar yapılmış en iyisi.

Popüler Kategoriler