Sidi Adventure 2 Gore-Tex Motosiklet Botu Uzun Kahverengi

7748,00 TL
KDV Dahildir.
Sidi Adventure 2 Gore-Tex Motosiklet Botu Uzun Kahverengi
  • Marka: SIDI
  • Hızlı Bul: 28672
*

Sidi Adventure 2 Gore-Tex Motosiklet Botu

 

Hem On road hem off road için en iyi motosiklet botu Sidi ADV 2 Gore-Tex. Uzun yapısına rağmen geniş baldır kısmı ile konforu artırılmış, daha önceki senelerde sidi adventure botu 2011 motorrad dergisinde en iyi motosiklet botu seçilmişti şimdi ise geliştirilen bu 2. seri ile artık konforu ve su geçirmezlik özelliği en üst seviyeye çıkartılmış. Kolay ayarlanabilir toka sistemi ve en yüksek güvenlik seviyesine sahip olması alternatifler içinde bir numara olmasını sağlıyor.

 

Özellikleri;

PU (Poly Urethane) İncik Bölgesi Koruyucu Plaka

Baldır bölgesinde elastik panel ek

Sertleştirilmiş, darbeye dayanıklı, anatomik şekilli topuk koruyucusu

Ayak bileği bölgesinde destek

Kaval kemiğinin üzerine kadar uzanan koruma ve tozluk kısmı

Tamamen kaydırmaz taban

 GORE-TEX Membran ile su geçirmezdir.

Vites kısmında eksta kauçuk ek koruma

Reflektif detaylar

CE Onaylı , ürünün 89/686/EEC sayılı Avrupa Direktifinin temel sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı anlamına gelir.

Koruma Sertifikası ve Derecesi 

EN13634:2017
WR Level 2.2.2.2

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   MükemmelSIDI Motosiklet Botları

   Sidi Sport, 60 yılı aşkın bir süre önce spor ayakkabı ikonu Dino Signori tarafından kuruldu. İlk olarak kayak ve bisiklet sporu için ayakkabılar geliştiren sidi markası, 1969'da İtalya'nın motosiklet kahramanı Giacomo Agostini ile bir araya gelerek motosiklet yarışlarında kullanması için Joel Robert'e yarış botları üretti ve 5.kez Dünya şampiyonu olmasına katkı sağladı; Sonraki yıllarda yol kullanıcıları için Sidi tasarım ekibi, motosiklet ayakkabısı ve teknolojisinde en çığır açan tasarımlardan bazılarını yarattı. Sidi botlar, iç ayak bileği koruması, kam kilidi ile kapanan yol botu toka sistemleri ve daha fazlasını sunan ilk firmalardan biriydi. SIDI botları, motosiklet botları ve ayakkabılarının zirvesidir; belkide şimdiye kadar yapılmış en iyisi.

Popüler Kategoriler