Rockwell Luke Air Motosiklet Botu Kısa Siyah Taban

500,00 TL
KDV Dahildir.
Rockwell Luke Air Motosiklet Botu Kısa Siyah Taban
*

Rockwell Luke Air Motosiklet Botu Kısa Siyah Taban

Rockwell Markası 2016 yılının son aylarında piyasa giren ve  tamamen TÜRK MALI olan Motosiklet Bot üreticisi. Uygun fiyat, yüksek güvenlik ve kalite hedefi ile yola çıkan Rockwell motosiklet botlarının ilk aşamada 3 yeni modeli sunuldu, bunlardan ikisi kışlık; Rockwell Luke WP - Rockwell Cafe Camel biri ise Yazlık; Rockwell Luke Air.

Bir Motosiklet botundan isteyebileceğiniz herşey var, koruma olarak Tech90 Motosiklet Pantolonlarında da kullanılan yüksek koruma gücüne sahip Impactec korumalar Bot içinde darbeye maruz kalabilecek yerlere adapte edilerek konforlu bir koruma oluşturulmuş, sertleştirilmiş bir burun yapısı ile ayağın ön kısmı da güvende hissettiriyor. Bağcık ve Velcro sistemi ile bağlanan rockwell motosiklet botu modaya uygun oldukça şık, son olarak kaymaz kauçuk taban ve reflektif kısımlar ile fiyat performans olarak tavsiye ederiz. 

Impactec ayak bileği yan kemiği koruma ekleri 

Impactec destekli ayak bileği koruması

Hızlı Velcro kapatma sistemi

Sertleştirilmiş Burun Kısmı

Reflektif Kısımlar

Yüksek kavramaya sahip kaymaz kauçuk taban

TÜRK MALI 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

rockwell

   Türkiye de üretilen Rockwell Motosiklet Botları , impactec korumalar ile tamamen motosiklet sever bir tasarım ekibi tarafından detaylı ve kalite odaklı çalışılarak tasarlandı. Rockwell Motosiklet botları , fiyat performans olarak alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri. Kısıtlı bir süre için tanıtım fiyatları ile bu ürünlere sahip olmak için acele edin !!! Ürünleri Motoruma.com Mağazamızda detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler