Rockwell DNA Flash Kışlık Motosiklet Botu Uzun

880,00 TL
KDV Dahildir.
Rockwell DNA Flash Kışlık Motosiklet Botu Uzun
*

Rockwell DNA Flash Kışlık Motosiklet Botu Uzun

Rockwell Markası 2016 yılının son aylarında piyasa giren ve  tamamen TÜRK MALI olan Motosiklet Bot üreticisi. Uygun fiyat, yüksek güvenlik ve kalite hedefi ile yola çıkan Rockwell motosiklet botlarının ilk aşamada 3 yeni modeli sunuldu, şimdi ise Rockwell DNA Flash Kışlık Motosiklet Botu ile hem model gamı genişledi hemde edinilen tecrübe ile daha gelişmiş modeller sunulmaya başlandı. 

Bir Motosiklet botundan isteyebileceğiniz herşey var, koruma olarak Tech90 Motosiklet Pantolonlarında da kullanılan yüksek koruma gücüne sahip Impactec korumalar Bot içinde darbeye maruz kalabilecek yerlere adapte edilerek konforlu bir koruma oluşturulmuş, sertleştirilmiş bir burun yapısı ile ayağın ön kısmı da güvende hissettiriyor. Cırtlı kapatma sistemine sahip rockwell motosiklet botu suya dayanıklıdır, son olarak kaymaz kauçuk taban ve reflektif kısımlar ile fiyat-performans dengesi olarak tavsiye ederiz. 

Özellikleri;

  • Impactec ayak bileği yan kemiği koruma ekleri 
  • Impactec destekli ayak bileği koruması
  • Cırtlı kapatma sistemi
  • Su geçirmeye dayanıklı
  • Sertleştirilmiş Burun Kısmı
  • Reflektif Kısımlar
  • Yüksek kavramaya sahip kaymaz kauçuk taban


    100% TÜRK MALI

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

rockwell

   Türkiye de üretilen Rockwell Motosiklet Botları , impactec korumalar ile tamamen motosiklet sever bir tasarım ekibi tarafından detaylı ve kalite odaklı çalışılarak tasarlandı. Rockwell Motosiklet botları , fiyat performans olarak alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri. Kısıtlı bir süre için tanıtım fiyatları ile bu ürünlere sahip olmak için acele edin !!! Ürünleri Motoruma.com Mağazamızda detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Popüler Kategoriler