Puig 5248N Universal Ayakkabı Vites Koruma Kılıfı

289,00 TL
KDV Dahildir.
Puig 5248N Universal Ayakkabı Vites Koruma Kılıfı
  • Marka: Puig
  • Hızlı Bul: 28709

Puig 5248N Universal Ayakkabı Vites Koruma Kılıfı

Puig tarafından geliştirilen Puig Ayakkabı Vites Koruma Kılıfı, motosikletiniz ile seyir halindeyken vites değişimleri esnasında, vites kolunun ayakkabınıza sürtünerek ayakkabınızın deforme olmasını engelleyen bir vites pedalı kılıfıdır. Ayrıca, ayakkabınızın vites kolu üzerinden kaymasını da engelleyerek stabil sürüş performansı sağlar ve olası yalpalamaların da önüne geçen ürün, bu sayede daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimine yardımcı olur.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

 

 

Puig Motosiklet Ekipmanları , 50 seneyi aşkın bir zamandır motosiklet tutkunları için üst düzey parçalar tasarlıyor ve imal ediyor. Puig Camlar, Koruyucu Parçalar, Koruma Demirleri bugün sektörün en kaliteli parçaları arasında. 50 sene önce İspanya da Barselona Şehrine Yakın Granollers Kasabasında doğan Puig Markası, hala ilk günkü heyecan ve kararlılıkla ürünlerini tasarlıyor.

Yaptıkları Arge çalışmaları sonunda , Rüzgar Camlarını ve Siperliklerini " Sanal Rüzgar Tünelinde " tasarlamaya başlayan Puig , ayrodinamik ve sürücü konforunu hedefleyen tasarımları ile rakiplerinden kesinlikle farklı bir yerde. Ürettikleri parçalarda kalite üst seviyede. Motoruma.com da " Kategoriler" altında Marka Model bilgisi ile motosikletinize uygun Puig parçalarını arayabilirsiniz. Bu nitelikli ürünlerden sınırlı sayıda ithalat gerçekleştiği için Sipariş öncesinde " STOK SORGULAMASI " yapmanızı rica ederiz.

Popüler Kategoriler