5 %

NEXX X.WST 2 Supercell Motosiklet Kaskı Siyah Mavi

Eski fiyat: 3140,00 TL
2983,00 TL
KDV Dahildir.
NEXX X.WST 2 Supercell Motosiklet Kaskı Siyah Mavi
  • Marka: NEXX
  • Hızlı Bul: 27815
*

NEXX X.WST 2 Supercell Motosiklet Kaskı Siyah Mavi

Nexx markasının geliştirmiş olduğu 6 katmanlı X-Matrix ve Carbon dış kabuğa sahip; NEXX X.WST 2 en yenilikçi kasklardan biri, kabukta 3 farklı kabuk yapısı (X-Matrix ve Carbon) ve 6 katmanlı X-Matrix 2 yeni formülü teknolojisi kullanılmış. Ortalama 1450 gr +- 50gr ağırlığı ile son derece ideal, Bağlantı şekli Double D bağlantı kayışıdır. NEXX X.WST 2 kaskı ilk denediğinizde başınızı iyi sardığını ve ağırlığının dengeli olduğunu hissediyorsunuz, boya ve iç astar malzeme kalitesi en üst seviyede tutulmuş. Son olarak fiyat, kalite ve performans olarak sport kasklar arasında en çok dikkatimizi çeken kasklardan biri oldu, daha ayrıntılı bilgi almak, NEXX X.WST 2'yi görmek ve denemek için motoruma.com mağazamıza bekliyoruz.


Kabuk Boyutu: 3 Farklı kabuk kalıbı ile üretilen Nexx X.WST 2 Beden ölçünüze tam olacak şekilde tasarlandı, Nexx'in geliştirdiği ayarlanabilen Morfofit formatı ile kutu içeriğinde bulunan yapışkan ek pedler, kaskı takdığınız zaman boşluk kalmayacak şekilde ayarlayabimenize
imkan sağlıyor.

6 Katmanlı X-Matrix Kabuk: 6 ayrı katmandan oluşturulan kask kabuğu ultra dayanıklı ve esnek. Kevlar, aramid, carbon,3D organik fiber , Karbon güçlendirici tabaka ve Multiaxial esnekleştirici tabakadan oluşuyor.

   Tüm katmanlar birleştiğinde, esneme ve gerilme direnci standart fiberglassdan +%35 daha güçlüdür.

                
Hava Akımı: Üç konumda çift taraflı girişler,kışlık eldivenler ile daha iyi kullanım ve kavrama sağlamak için tasarlanmış açıya sahiptir. iç pedlerin tasarımlarıyla desteklenerek en üst düzeyde hava akışı sağlanmış.                    

Vizör Özellikleri  : Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör en üst seviye 1. sınıf optik görüşü sağlayan polikarbonat malzemeden üretilmiştir ve çizilmelere dayanıklıdır.

   Vizör alanı genişlik ve yükseklik olarak standart kasklara göre  + %15 daha fazla görüş alanı sunması için geliştirilmiştir. 

                 

Ses Yalıtımı : Özel pedler ve vizör dolgusu sayesinde dışarıdan gelen (lastik, rüzgar vb) sesleri absorbe etmektedir.

                    
Çene Bağlantısı: Bağlantı tipi : Double D bağlantı kayışı mevcuttur              

Çene pedi: Çıkarılabilir çene pedi kask içindeki gürültüyü azaltmaya yardımcı olur ve yoldaki toz parçalarının kaskınızın içine girmesini engeller. Yaz mevsimindeki sıcak havalarda daha rahat nefes alabilmek için pedi çıkarabilirsiniz.

                

İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz                  
Dahili Güneş Vizörü: Güneşin zararlı UV ışınlarını %99 oranında azaltarak gözlerinizi korur ve kolay konumlanan açma-kapama düğmesi sayesinde hızla açılıp kapatılabilir.                   
   

 

Buğu önleyici Pinlock: Kaskların vizörlerinde özellikle soğuk havalarda ısı farkından kaynaklı buğulanmanın önlenmesi için kask vizörüne takılabilen Pinlock buğu önleyici aparat, kaskla birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.

 

                        

Nexx X.Com 2 İntercom Sistemleri: İntercom bağlantısı için tüm alt yapı ve orjinal nexx x.com 2 için intercom yuvası mevcut.  
   
   

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Nexx Motosiklet Kaskları

   2001 Yılında kurulan Nexx kask markası rakiplerine göre nispeten kısa geçmişine rağmen yaptığı atılım ve teknoljilerle çoktan rakiplerini yakalımış ve hatta bazı özellikleri açısından rakiplerini geçmiş durumdadır.
Üretiminin tamamını Portekizde gerçekleştiren Nexx, %100 Avrupa üretimi nadir kask markalarından biri, ayrıca kasklarına özel geliştirdikleri intercom sistemi ve yarım kasklarında bulunan değişebilir kapak renkleri gibi farklılıklar Nexx markasını diğerlerinden ayırıyor.

Kask Modelleri

SX.10
Açık Kasklar
    X.70 Açık
Kasklar

SX.100 Kapalı
Kasklar
 

SX.100R-XR
Kapalı Kasklar

X.WED 2
Dualsport
X.Vilitur
Çeneden Açılır
X.G100 Retro
Kasklar
SX.10 Kask
Kapakları

Nexx Kask
Vizörleri ve Yedek
Parça

Popüler Kategoriler