20 %

NEXX X.Vilitur Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Beyaz

Eski fiyat: 4691,00 TL
3752,00 TL
KDV Dahildir.
NEXX X.Vilitur Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Beyaz
  • Marka: NEXX
  • Hızlı Bul: 27082
*

NEXX X.Vilitur Çeneden Açılır Motosiklet Kaskı Beyaz

Nexx markasının 2019 yılı için çıkardığı çeneden açılır fiber kask modeli; Nexx X.Vilitur en yenilikçi kasklardan biri, çene açılır kasklarda yaşananan gürültü problemini çözmek için çift katlı fitil kullan X.viliturda aksiyon kamera bağlantısı yapabilmek için yüzeyi düz bağlantı braketleri kaskla birlikte kutudan çıkmakta, kabukta 3 farklı kalıp ve 6 katmanlı multi kompazit malzeme teknolojileri kullanılmış. Ortalama 1600 gr +-50gr ağırlığı ile son derece ideal, çene bağlantı noktalarında ve çene altı bağlantı kayışının kilit mekanizmasında %100 paslanmaz çelik kullanılması oldukça güven verici. Nexx X.Vilitur kaskı ilk denediğinizde başınızı iyi sardığını ve ağırlığının dengeli olduğunu hissediyorsunuz, boya ve iç astar malzeme kalitesi en üst seviyede tutulmuş. Son olarak fiyat, kalite ve performans olarak çeneden açılır kasklar arasında en çok dikkatimizi çeken kasklardan biri oldu, daha ayrıntılı bilgi almak, nexx x.vilituru görmek ve denemek için motoruma.com mağazamıza bekliyoruz.


Kabuk Boyutu: 3 Farklı kabuk kalıbı ile üretilen Nexx X.Vilitur Beden ölçünüze tam olacak şekilde tasarlandı, Nexx'in geliştirdiği ayarlanabilen Morfofit formatı ile kutu içeriğinde bulunan yapışkan ek pedler, kaskı takdığınız zaman boşluk kalmayacak şekilde ayarlayabimenize
imkan sağlıyor.

6 Katmanlı X-Matrix Kabuk: 6 ayrı katmandan oluşturulan kask kabuğu ultra dayanıklı ve esnek. Kevlar, aramid, carbon,3D organik fiber , Karbon güçlendirici tabaka ve Multiaxial esnekleştirici tabakadan oluşuyor.

   Tüm katmanlar birleştiğinde, esneme ve gerilme direnci standart fiberglassdan +%35 daha güçlüdür.

                
Hava Akımı: Kaskın iki hava girşi ve iki hava çıkışı bulunuyor, iç pedlerin tasarımlarıyla desteklenerek en üst düzeyde hava akışı sağlanmış.                    

Vizör Özellikleri X-Sensus Vision : Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör en üst seviye 1. sınıf optik görüşü sağlayan polikarbonat malzemeden üretilmiştir ve çizilmelere dayanıklıdır.

   Vizör alanı genişlik ve yükseklik olarak standart kasklara göre  + %15 daha fazla görüş alanı sunması için geliştirilmiştir. 

                 
Ses Yalıtımı : Ses izalasyonu için vizör fitilleri ve çene açılır kısmın oturduğu yüzeyler çift kat silikon fitile sahip. Genelde açılır kasklarda yaşanan rüzgar sesi ve gürültü seviyesi minimum seviyede.                     
Çene Bağlantısı: Kaskın açılır çene kısmın bağlantıları ve çene altı bağlantı kayışının kilit mekanizması güvenlik için tamamı %100 paslanmaz çelikten üretilmiştir.               

Çene pedi: Çıkarılabilir çene pedi kask içindeki gürültüyü azaltmaya yardımcı olur ve yoldaki toz parçalarının kaskınızın içine girmesini engeller. Yaz mevsimindeki sıcak havalarda daha rahat nefes alabilmek için pedi çıkarabilirsiniz.

                

İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz X-Mart Dry kumaşı sayesinde pamuklu kumaşa göre iki kat hızlı kurumaktadır.                  
Dahili Güneş Vizörü: Güneşin zararlı UV ışınlarını %99 oranında azaltarak gözlerinizi korur ve kolay konumlanan açma-kapama düğmesi sayesinde hızla açılıp kapatılabilir.                   
Ek Bağlantı Aparatları: Ekstra özelliklere sahip olan Nexx X.vilitur kaskın üst ve yan kısmına aksiyon kamera montajı yapabilmeniz için bağlantı braket aparatı kaskın içinde ücretsiz olarak verilmekte ve bu noktalara bağlanabilmesi için gerekli olan altyapısı da hazır.

 

Buğu önleyici Pinlock: Kaskların vizörlerinde özellikle soğuk havalarda ısı farkından kaynaklı buğulanmanın önlenmesi için kask vizörüne takılabilen Pinlock buğu önleyici aparat, kaskla birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.

 

                        

Nexx X.Com 2 İntercom Sistemleri: İntercom bağlantısı için tüm alt yapı ve orjinal nexx x.com 2 için intercom yuvası mevcut.  
   
   

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

Nexx Motosiklet Kaskları

   2001 Yılında kurulan Nexx kask markası rakiplerine göre nispeten kısa geçmişine rağmen yaptığı atılım ve teknoljilerle çoktan rakiplerini yakalımış ve hatta bazı özellikleri açısından rakiplerini geçmiş durumdadır.
Üretiminin tamamını Portekizde gerçekleştiren Nexx, %100 Avrupa üretimi nadir kask markalarından biri, ayrıca kasklarına özel geliştirdikleri intercom sistemi ve yarım kasklarında bulunan değişebilir kapak renkleri gibi farklılıklar Nexx markasını diğerlerinden ayırıyor.

Kask Modelleri

SX.10
Açık Kasklar
    
SX.100 Kapalı
Kasklar
 

X.WED 2
Dualsport
X.Vilitur
Çeneden Açılır

Nexx Kask
Vizörleri ve Yedek
Parça

Popüler Kategoriler