10 %

MT Kask Thunder 3 Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz

Eski fiyat: 1238,00 TL
1114,00 TL
KDV Dahildir.
MT Kask Thunder 3 Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz
*

MT Kask Thunder 3 Kapalı Motosiklet Kaskı İnci Beyaz

MT Helmets motosiklet kaskları sürekli kendini geliştiren ve yenilenen bir marka, MT Thunder 3 kapalı kaskıda bunlardan biri, geliştirilen teknolojilerle üretilen güçlendirilmiş polikarbon dış kabuğu 2 farklı boyutta üretilmekte. Dahili UV filitreli güneş vizörü çene ve burun pedleri , anti alerjik ve anti bakteriyel çıkarılabilir iç pedler gibi özelliklere sahip olan MT Thunder 3 Sharp güvenlik testinden 4 yıldız almayı da başaran bir model. Fiyat, performans ve kalite olarak en iddalı kasklardan biri ve scooterdan enduroya kadar hemen hemen tüm motosiklet türlerinde kullanılabilir. 

Rüzgar Direnci: Aerodinamik olarak test edildi ve arka hava çıkışına dahil spoiler ile yüksek hızlarda daha stabil olması sağlandı. 
Dış Kabuk: Güçlendirilmiş polikarbon. Ayrıca 2 kabuk teknolojisi ile beden ölçünüze göre çok daha iyi uyum ve güvenlik sağlar.
Hava Akımı: Kaskın önde 3 geniş hava girişi ve arkada bir adet hava çıkışı bulunuyor her biri ayrıca kapatılıp-açılabilir böylece içerideli hava sirkülasyonu tamamen sizin istedğiniz gibi olacak.
Vizör Sökülme: Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör, kaza anında kasktan ayrılmayacak şekilde tasarlandı.
Vizör: Çizilmeye dayanıklı, UV filitreli ve Pinlock buğu önleyici ile uyumlu. Şeffaf vizör ile satılmaktadır, renkli vizörleri ayrıca satılır.
Çene Bağlantısı: Quick relase sistem ile hızlı, pratik ve güvenli bir çene bağlantı sistemine sahiptir.
 Pinlock Buğu Önleyici: Vizör üzerinde pinlock delikleri hazır bulunuyor. (Pinlock ayrıca satılır.)  

 Dahili Güneş Vizörü: UV filitreli güneş vizörü mevcut.  
İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz.
Dot Sertifikası: Amerika kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
 ECE 22.05 Sertifikası: Avrupa kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.  
Güvenlik Testleri: SHARP Güvenlik testinde 4 yıldız alarak güvenlik konusundaki başarısını kanıtladı.  
   
   

*
*
*
İnceleme
Kask kaliteli, kargo vasat. | Misafir 11.03.2020 11:30

Ürün çok kaliteli ve bu fiyatın çok çok üstünde bir kask. Dahili güneş vizörü ve interkom yeri mevcut. Ayrıca mağaza teşhir ürünü değil,kutulu ürün gönderiyor, kendilerine teşekkür ederim. Fakat gönderdiğiniz ürün çarpma, düşme sonucu gözle görülmeyen kılcal hasarlar alabilir, buna rağmen sadece taşıma çantasına koyup kutulamak hiç sağlıklı değil. Kargocular paketleri özensiz ve yerlerde süründürerek getiriyor,bu gibi hassas ürünler kesinlikle köpük ile kutu içinde desteklenip, patpata sarılmalıdır. Bu sorunu halletmenizi umuyorum.

Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (3/0)

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

MT Helmets Motosiklet Kaskları

1968 yılında kurulmuş ispanyol kask üreticisi olan MT helmets firması gelişen Dünya ticaretinin etkileriyle bugün pek çok markanın yapığı gibi üretimlerini uzak doğuda gerçekleştirmektedir. İspanyol tarzından ve kalitesinden ödün vermeden ürettiği motosiklet kaskları, DOT ve ECE 2205 sertifika programlarından geçmekte, hatta SHARP gibi bağımsız test kuruluşları taradından da test edilerek güvenliğini ve kalitesini ispatlamaktadır.

 

MT Helmets Kask Modelleri


MT Revenge 2
 MT KRE - KRE SV 
MT Rapide
 MT Thunder 3 Blade 2 SV 
MT Targo
     
MT Atom SV
   
 
MT Kros & Enduro
        
MT KRE Karbon
MT Kask Yedek Parça

Popüler Kategoriler