10 %

MT Kask KRE SV Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah

Eski fiyat: 4046,23 TL
3642,00 TL
KDV Dahildir.
MT Kask KRE SV Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah
*

MT Kask KRE SV Kapalı Motosiklet Kaskı Mat Siyah

MT Helmets motosiklet kaskları sürekli kendini geliştiren ve yenilenen bir marka, MT KRE SV kapalı kaskıda bunlardan biri, geliştirilen teknolojilerle üretilen 3 katmanlı fiber kabuk sayesinde daha güvenli ve daha hafif. Bu özelliklere ve fiber kabuğa sahip en uygun fiyatlı kasklar arasında olan MT KRE SV aerodinamik bir kabuğu ve dahili güneş vizörü ile motosiklet gezilerinde ve uzun sürüşlerde de rahatça kullanılabilir. 

Rüzgar Direnci: Aerodinamik olarak test edildi ve arka hava çıkışına dahil spoiler ile yüksek hızlarda daha stabil olması sağlandı. 
Dış Kabuk: Kompozit 3 katmanlı fiber kabuk. Ayrıca 3 kabuk teknolojisi ile beden ölçünüze göre çok daha iyi uyum ve güvenlik sağlar.
Hava Akımı: Kaskın önde 3 geniş hava girişi ve arkada bir adet hava çıkışı bulunuyor her biri ayrıca kapatılıp-açılabilir böylece içerideli hava sirkülasyonu tamamen sizin istedğiniz gibi olacak.
Vizör Sökülme: Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör, kaza anında kasktan ayrılmayacak şekilde tasarlandı.
Vizör: Çizilmeye dayanıklı, UV filitreli ve Pinlock buğu önleyici ile uyumlu. Şeffaf vizör ile satılmaktadır, renkli vizörleri ayrıca satılır.
Çene Bağlantısı: Quick relase sistem ile hızlı, pratik ve güvenli bir çene bağlantı sistemine sahiptir.
 Pinlock Buğu Önleyici: Vizör üzerinde pinlock delikleri hazır bulunuyor. (Pinlock ayrıca satılır.)  

 Dahili Güneş Vizörü: UV filitreli güneş vizörü mevcut.  
İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz.
Dot Sertifikası: Amerika kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
 ECE 22.05 Sertifikası: Avrupa kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.  
   
   
   

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

MT Helmets Motosiklet Kaskları

1968 yılında kurulmuş ispanyol kask üreticisi olan MT helmets firması gelişen Dünya ticaretinin etkileriyle bugün pek çok markanın yapığı gibi üretimlerini uzak doğuda gerçekleştirmektedir. İspanyol tarzından ve kalitesinden ödün vermeden ürettiği motosiklet kaskları, DOT ve ECE 2205 sertifika programlarından geçmekte, hatta SHARP gibi bağımsız test kuruluşları taradından da test edilerek güvenliğini ve kalitesini ispatlamaktadır.

 

MT Helmets Kask Modelleri


MT Revenge 2
 MT KRE - KRE SV 
MT Rapide
 

 

Blade 2 SV 
MT Targo
     

          

MT KRE Karbon
MT Kask Yedek Parça

Popüler Kategoriler