MT Kask KRE Snake Karbon Gabri A8 Kapalı Motosiklet Kaskı

8029,00 TL
KDV Dahildir.

Sorry - this product is no longer available

MT Kask KRE Snake Karbon Gabri A8 Kapalı Motosiklet Kaskı
*

MT Kask KRE Snake Karbon Gabri A8 Kapalı Motosiklet Kaskı

   MT Helmets motosiklet kaskları sürekli kendini geliştiren ve yenilenen bir marka, MT KRE Snake Karbon 2.0 kapalı motosiklet kaskıda bunlardan biri, geliştirilen teknolojilerle üretilen Karbonfiber kabuk sayesinde güvenli ve çok daha hafif. Son derece sportif ve aerodinamik olan kabuk, renk ve desen olarak adında da geçen gibi yılanı derisini andırıyor, hızlı kuruyan ve anti alerjik çıkarılabilir iç pedler, çene pedi, burunluk, pinlock takılabilir Max Vision vizör,  3 boyutta üretilen yüksek darbe emilimine sahip karbonfiber kabuk , DOT ve ECE2205 sertifikaları gibi pek çok özelliği bulunan mt hlelmets snake karbon 2.0 motosiklet kaskı fiyat olarak da emsalsiz.

Rüzgar Direnci: Aerodinamik olarak test edildi ve arka hava çıkışına dahil spoiler ile yüksek hızlarda daha stabil olması sağlandı. 
Dış Kabuk: Yüksek darbe emilimine sahip %100 Karbonfiber. Ayrıca 3 kabuk teknolojisi ile beden ölçünüze göre çok daha iyi uyum ve güvenlik sağlar.
Hava Akımı: Kaskın önde 3 geniş hava girişi ve arkada bir adet hava çıkışı bulunuyor her biri ayrıca kapatılıp-açılabilir böylece içerideli hava sirkülasyonu tamamen sizin istedğiniz gibi olacak.
Vizör Sökülme: Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör, kaza anında kasktan ayrılmayacak şekilde tasarlandı.
Vizör: Çizilmeye dayanıklı, UV filitreli ve Pinlock buğu önleyici ile uyumlu. Şeffaf Vizöre Ek Olarak Siyah Vizör Yanında Ayrıca Hediye Edilmektedir.
Çene Bağlantısı: Double D sistem ile en güvenli çene bağlantı sistemine sahiptir.
 Pinlock Buğu Önleyici: Vizör üzerinde pinlock delikleri hazır bulunuyor Pinlock DAHİLDİR. MT-V 09 kodlu pinlock ayrıca satılmaktadır.  

 İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz.  
Dot Sertifikası: Amerika kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
ECE 22.05 Sertifikası: Avrupa kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
 Tear Off Visör: Yarış veya performans amaçlı sürüşlerde vizöre dıştan takılan sıyırıcı ile vizörü anında temizleme imkanı sunar. (içinde 5 adet kullanım için mevcuttur.)  
   
   
   

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

MT Helmets Motosiklet Kaskları

1968 yılında kurulmuş ispanyol kask üreticisi olan MT helmets firması gelişen Dünya ticaretinin etkileriyle bugün pek çok markanın yapığı gibi üretimlerini uzak doğuda gerçekleştirmektedir. İspanyol tarzından ve kalitesinden ödün vermeden ürettiği motosiklet kaskları, DOT ve ECE 2205 sertifika programlarından geçmekte, hatta SHARP gibi bağımsız test kuruluşları taradından da test edilerek güvenliğini ve kalitesini ispatlamaktadır.

 

MT Helmets Kask Modelleri


MT Revenge 2
 MT KRE - KRE SV 
MT Rapide
 

 

Blade 2 SV 
MT Targo
     

          

MT KRE Karbon
MT Kask Yedek Parça

Popüler Kategoriler