MT Kask Blade 2 SV Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz

2381,00 TL
KDV Dahildir.

Sorry - this product is no longer available

MT Kask Blade 2 SV Kapalı Motosiklet Kaskı Beyaz
*

MT Kask Blade 2 SV Kapalı Motosiklet Kaskları

  MT Helmets motosiklet kaskları sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir marka, MT Blade 2 SV 'de bunlardan biri, en son teknolojiyle üretilen güçlendirilmiş polikarbon dış kabuğu 2 farklı boyutta üretilmekte. Dahili UV filitreli güneş vizörü, çene ve burun pedleri, anti alerjik ve anti bakteriyel çıkarılabilir iç pedler gibi özelliklere sahip. Scooterdan Naked'a kadar hemen hemen tüm motosiklet türlerinde kullanılabilir, ECE ve DOT güvenlik sertifikalarına ek olarak SHARP Testlerinden 4 yıldız almayı başarmış bir motosiklet kaskıdır.

Rüzgar Direnci: Aerodinamik olarak test edildi ve arka hava çıkışına dahil spoiler ile yüksek hızlarda daha stabil olması sağlandı. 

Dış Kabuk: Güçlendirilmiş Polikarbon. Ayrıca 2 kabuk teknolojisi ile beden ölçünüze göre çok daha iyi uyum ve güvenlik sağlar.

Hava Akımı: Kaskın önde 2 geniş hava girişi ve arkada bir adet hava çıkışı bulunuyor her biri ayrıca kapatılıp-açılabilir böylece içerideli hava sirkülasyonu tamamen sizin istediğiniz gibi olacak.
Vizör Sökülme: Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör, kaza anında kasktan ayrılmayacak şekilde tasarlandı.
Vizör: Çizilmeye dayanıklı, UV filitreli ve Pinlock buğu önleyici ile uyumlu. Şeffaf vizör ile satılmaktadır, renkli vizörleri ayrıca satılır.
Çene Bağlantısı: Çelik Quick relase sistem ile hızlı, pratik ve güvenli bir çene bağlantı sistemine sahiptir.
 Pinlock Buğu Önleyici: Vizör üzerinde pinlock delikleri hazır bulunuyor. (Pinlock ayrıca satılır.)  

Dahili Güneş VizörüUV filitreli güneş vizörü mevcut.  
İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz.
DOT Sertifikası: Amerika kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
 ECE 22.05 Sertifikası: Avrupa kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.  
 SHARP Güvenlik testinden 4 yıldız almıştır.  
   
   

 

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel

MT Helmets Motosiklet Kaskları

1968 yılında kurulmuş ispanyol kask üreticisi olan MT helmets firması gelişen Dünya ticaretinin etkileriyle bugün pek çok markanın yapığı gibi üretimlerini uzak doğuda gerçekleştirmektedir. İspanyol tarzından ve kalitesinden ödün vermeden ürettiği motosiklet kaskları, DOT ve ECE 2205 sertifika programlarından geçmekte, hatta SHARP gibi bağımsız test kuruluşları taradından da test edilerek güvenliğini ve kalitesini ispatlamaktadır.

 

MT Helmets Kask Modelleri


MT Revenge 2
 MT KRE - KRE SV 
MT Rapide
 

 

Blade 2 SV 
MT Targo
     

          

MT KRE Karbon
MT Kask Yedek Parça

Popüler Kategoriler