Motul E4 0,25 Litre Sele Temizleyici Sıvı

141,00 TL
KDV Dahildir.
Motul E4 0,25 Litre Sele Temizleyici Sıvı
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19807

 

Motul E4 0,25 Litre Sele Temizleyici Sıvı

MOTUL Perfect Seat, vinil selelerinizin üstüne işlemiş olan tüm kir ve lekeleri söken ve selenizi koruyan çok güçlü bir temizleyicidir. İçeriğindeki maddeler sayesinde en derine işlemiş kir ve lekeleri yok eder. Vinil selenizi ilk günkü görünümüne, rengine ve parlaklığına getirir. Silikonsuz formülü, sele üzerinde yağlı bir tabaka bırakmaz, kaymaya sebep olmaz. Toz tutmaz. UV filtresi sayesinde rengin solmasını engeller. Portakal kokuludur. Deri kaplı selelerde kullanılmaz.

 

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş

Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler