Motul C5 0,15 Litre Zincir Pastası

129,00 TL
KDV Dahildir.
Motul C5 0,15 Litre Zincir Pastası
  • Marka: Motul
  • Hızlı Bul: 19800

 

Motul C5 0,15 Litre Zincir Pastası 

MOTUL CHAIN PASTE ucunda uygulama fırçası bulunan beyaz renkli bir yağlama kremidir. Özel formulasyonu sayesinde motosikletlerde ve go-kartlarda kullanılan standart, O-RingX-Ring, ya da Z-Ring zincirlere uygulanabilir.

MOTUL CHAIN PASTE zincire çok iyi yapışır bu sayede yüksek süratlerde dahi sıçrama yapmaz. Daha düşük sürtünme özelliği ile daha fazla güç sunar. Ürün sahip olduğu eskimeyi önleyici özellikler sayesinde zincir ömrünü uzatır, sürtünmeyi azaltır, suyu ve tuzu geçirmez ve paslanmaya karşı korur.

Pratik, ekonomik ve alev almaz, Kopakt MOTUL CHAIN PASTE tüpü hiçbir riski olmadan motosikletinizin selesi altında muhafaza edilebilir. 150mL lik tüp ile yaklaşık 10 uygulama yapılabilir. 

 

150 Yılı Aşkın Bir Geçmiş

Motul 150. yılını kutladı. Geçmişe bakmak, geleceği ve o ilk zamanlardaki öncü ruhun kaybolmadığını anlamak için eşsiz bir fırsat.

150 yılı aşkın süredir kesintisiz etkinliği sayesinde Motul her zaman kendini yenilemiş ve öncü teknoloji üreten bir firma olmuştur. Bu kesintisiz en mükemmeli arayış kararlılığı ve geleceğe odaklanma Motul'ü sektöründe kıskanılan bir pozisyona getirmiştir. Şirket, dünya çapında bir itibara sahip olup ürünlerinin kalitesi, yenilikçi yaklaşımı ve dünya yarışlarındaki varlığıyla tanınmaktadır.

*
*
*

İnceleme Yazın

*
*
    Kötü   Mükemmel
Popüler Kategoriler